Orkun Işıtmak'ın videosundaki taşları nasıl satabilirim?

@Ethem Efe Elmas dedim ve 1000 liraya satamayacaksın zaten. Üstelik bulabilecek misin değerli bir taş o bile başlı başına bir sorun.
Gördüyseniz videoda 10 dakikada şanslı oldukları için değerli birçok taş çıkardılar.

@Ethem Efe Videoyu ilginç kılmak için o taşları oraya kendileri yerleştiriyorlar dostum. Gerçek değerli taş bile değil onlar. Şunu düşünemedin mi cidden?
Milyonlarca kişiye fiyat hakkında yalan söyleyecekler diyorsunuz yani...

Milyonlarca kişiye fiyat hakkında yalan söyleyecekler diyorsunuz yani...

Kurgu hocam kurgu hani şu internette her gördüğünüze inanmayın sözünün video olmuş hali bu kadar para olsa o dağı delik deşik ederlerdi şimdiye kadar. Hala kaçak kazı yapıp o kadar risk alıp milletin arazisinden milyonluk ürünleri çıkartıp el altından satıyor insanlar böyle bir şey olsa o dağ yerinde duramazdı.

Kurgu hocam kurgu hani şu internette her gördüğünüze inanmayın sözünün video olmuş hali bu kadar para olsa o dağı delik deşik ederlerdi şimdiye kadar. Hala kaçak kazı yapıp o kadar risk alıp milletin arazisinden milyonluk ürünleri çıkartıp el altından satıyor insanlar böyle bir şey olsa o dağ yerinde duramazdı.
Her gördüğüme inanmıyorum hocam. Konuyla alakasız o kadar çok şey yazdınızki. Ben bu taşları bulsam nerede satabilirim dedim bir yazdıklarına bakın Allah aşkına ya.

Geri
Yukarı