Ortalama 14.9 FPS ile Odyssey oyun deneyimim

Eğlenebiliyorsan donmasını o kadar takmıyorsun bence.

Arkadaşlarla girerken eğlenceli oluyor ve şahsen bir yerden sonra o kadar dert etmiyorsun. Alışkanlık oldu artık her oyunu kasa kasa oynamak. FPS'im 25 30 olduğu zaman GTA'da aşırı akıcı geliyor. Acaba 144 Hz monitörde 120 130 FPS almak nasıl bir histir?

Sanırım asla bilemeyeceğiz😔.

Bazen dert ettiğimiz konuları düşünüyorum da ne kadar saçma olduğunu anlıyorum, ama yine de dert ediyorum. Böyle bir ülkede ekonomik sıkıntılar ve aile baskıları yüzünden oyun oynamak gerçekten lüks oldu.

Bazen dert ettiğimiz konuları düşünüyorum da ne kadar saçma olduğunu anlıyorum, ama yine de dert ediyorum. Böyle bir ülkede ekonomik sıkıntılar ve aile baskıları yüzünden oyun oynamak gerçekten lüks oldu.
Tamamen haklısın. Oyun oynuyoruz adı üstünde. Gerçek hayatla alakası olmayan bir şey için bu kadar dert ediyoruz.
Aslında 20FPS ile eğlenmeyi 144Hz monitörle 200FPS almaya tercih ederim sanırım.

Tamamen haklısın. Oyun oynuyoruz adı üstünde. Gerçek hayatla alakası olmayan bir şey için bu kadar dert ediyoruz.
Aslında 20FPS ile eğlenmeyi 144Hz monitörle 200FPS almaya tercih ederim sanırım.

Evet, eğlenebiliyorsak FPS çok etki etmiyor bence de ama bazen FPS gerçekten sinir bozucu olabiliyor. İleride yeni bir bilgisayar alırsak belki de bu zamanları özleyeceğiz, iyi bir bilgisayar sahibi olmanın basit bir şey olduğunu da farkedeceğiz, sadece üzülmüş olmakla kalacağız.

AC3 ilk çıktığı zamanda kasa kasa bitirmiştim. FPS sayacı falan bilmiyordum ama bırak düşük FPS'i oyun bildiğin takıla takıla ilerliyordu. Nasıl bitirmişim o zamanlar valla şimdi 30 olsa bile oynayamıyorum.

Eskiden oyunları 10-15 FPS arası oynardım

• AC.
  • CoD.
  • Mafia.
  • Crysis.
Ve adını sayamadığım birçok oyun yani oynamak istiyorsan oynuyorsun bir şekilde şimdi oyna desen oynayamam mesela 60 FPS altı zulüm geliyor artık.

Millet ne fpslerle oynuyormuş be 144 fps'in altına düşmem vs :d bende çok oyun oynamışımdır 15 fps. Gayette eğlenmişimdir ha daha iyi fps alsam tabi ki daha hoş olur orası ayrı da böyle de zevk alınıyor. 15 fps aldığım oyunlar Ac odyssey'den yıllar önce çıkmış oyunlar orası ayrı tabi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı