Ortaokulda zorbalığa uğramak

tarals

Femtopat
Daha fazla  
Almanya'da yasiyorum ve yeni tasindigimiz icin (1.5 sene oldu) Almanca dersi aliyorum genelde 4 ders Almanca 3 veya 2 ders normal sinifimla geçiriyorum ama Almanca sinifimda benden buyuk ve zorba kisiler var ve okulda bir sefer merdivenden dustugumde ve dustugumde agladigim icin dalga geciyorlar her gorduklerimde aglama isareti falan yapiyorlar yapanlarda 9.sinifa gidiyor ya cabuk Almanca ogrenecegim ya da takmayacagim ne yapmaliyim? Bu arada okul bittiginde Almanca dersini birakmak zorundayim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz de dalga geçin hocam. En iyi çözümlerden birisidir. Eğer olayla ilgili onlardan daha çok dalga geçerseniz bir süre sonra bırakırlar

Almanya'da yasiyorum ve yeni tasindigimiz icin (1.5 sene oldu) Almanca dersi aliyorum genelde 4 ders Almanca 3 veya 2 ders normal sinifimla geçiriyorum ama Almanca sinifimda benden buyuk ve zorba kisiler var ve okulda bir sefer merdivenden dustugumde ve dustugumde agladigim icin dalga geciyorlar her gorduklerimde aglama isareti falan yapiyorlar yapanlarda 9.sinifa gidiyor ya cabuk Almanca ogrenecegim ya da takmayacagim ne yapmaliyim? Bu arada sene sonu Almanca dersini birakmak zorundayim

Sakinliğini koru. Kimlermiş öğren başına iş açabilecek tiplerse bulaşma eğer değilse okul çıkışında ağzının ortasına bir tane... Sonra başlarındayken aynı işareti de onlara yap. Arkasından el hareketi çekmeyi unutma.

Siz de dalga geçin hocam. En iyi çözümlerden birisidir. Eğer olayla ilgili onlardan daha çok dalga geçerseniz bir süre sonra bırakırlar
Hocam bunlar 15 kişi geziyorlar gecen bunlarin 10 yasindaki kardesi bana karisti cocuga kufur ettim diye 15 kisi uzerime yurudu

Almanya'da yasiyorum ve yeni tasindigimiz icin (1.5 sene oldu) Almanca dersi aliyorum genelde 4 ders Almanca 3 veya 2 ders normal sinifimla geçiriyorum ama Almanca sinifimda benden buyuk ve zorba kisiler var ve okulda bir sefer merdivenden dustugumde ve dustugumde agladigim icin dalga geciyorlar her gorduklerimde aglama isareti falan yapiyorlar yapanlarda 9.sinifa gidiyor ya cabuk Almanca ogrenecegim ya da takmayacagim ne yapmaliyim? Bu arada okul bittiginde Almanca dersini birakmak zorundayim.
Onlar senle dalga geçip güldükçe sende eğleniyormuş gibi gül. Senin mutlu olmana dayanamayıp bırakacaklardır yapmayı.

Sakinliğini koru. Kimlermiş öğren başına iş açabilecek tiplerse bulaşma eğer değilse okul çıkışında ağzının ortasına bir tane... Sonra başlarındayken aynı işareti de onlara yap. Arkasından el hareketi çekmeyi unutma.
Aramizda 10 santim felan boy farki var bir 70 de kilo diyelim hocamda bizde adanaliyiz ama tek gezmiyolar sıkıntı orda yoksa alirim sopayi kirarim kafasinda

Aramizda 10 santim falan boy farki var bir 70 de kilo diyelim hocamda bizde adanaliyiz ama tek gezmiyorlar sıkıntı orada yoksa alirim sopayi kirarim kafasinda

Hocam o zaman kendi gücünüz yetmiyorsa destek alın. Kürek, kazma, zıpkın... 1-2 tane eleman. Ya da en mantıklısı gizlice sapanla kafalarına taş atın.

İyi anlaşmaya çalış veya hiç takma tamam aynen gibisinden kelimeler söyleyerek geçinin bunlarla baş etmen zor olur.

Onlar senle dalga geçip güldükçe sende eğleniyormuş gibi gül. Senin mutlu olmana dayanamayıp bırakacaklardır yapmayı.
Hocam yarin denerim. Buarada bunlar siniftaki en kucugum ve turkum diye dalga geciolar yoksa digerleriylede gecerlerde digerlerine yemiyo gecmek sinifta iki cete var resmen araplar ve Ruslar ben ortada kaldim diye benle geciolar iste

Yeni konular

Geri
Yukarı