Ortaokulda zorbalığa uğramak

Almanya'da yasiyorum ve yeni tasindigimiz icin (1.5 sene oldu) Almanca dersi aliyorum genelde 4 ders Almanca 3 veya 2 ders normal sinifimla geçiriyorum ama Almanca sinifimda benden buyuk ve zorba kisiler var ve okulda bir sefer merdivenden dustugumde ve dustugumde agladigim icin dalga geciyorlar her gorduklerimde aglama isareti falan yapiyorlar yapanlarda 9.sinifa gidiyor ya cabuk Almanca ogrenecegim ya da takmayacagim ne yapmaliyim? Bu arada okul bittiginde Almanca dersini birakmak zorundayim.

Sınıfımdan yaşıtlarımıza gore çok kucuk ama çok kilolu bir çocuk benim içinde bu tarz bir durum hakkında dalga geçiyordu. Açigini arayın. Gıdıgı kocaman oldugu için ben ona boyunsuz boyunsuz dedikçe konuşmayı kesti.

Hocam o zaman kendi gücünüz yetmiyorsa destek alın. Kürek, kazma, zıpkın... 1-2 tane eleman. Ya da en mantıklısı gizlice sapanla kafalarına taş atın.
Okul disinda biryerde görmüyorum. Onlar liseye gittigi icinde almanca dersi bitince liseye gidiolar tenefuslerimizde ayei oluyur ama okul bitince ormanda sigara içtiklerini goruyurum

Sınıfımdan yaşıtlarımıza gore çok kucuk ama çok kilolu bir çocuk benim içinde bu tarz bir durum hakkında dalga geçiyordu. Açigini arayın. Gıdıgı kocaman oldugu için ben ona boyunsuz boyunsuz dedikçe konuşmayı kesti.
Yav hocam bunlar turkiyedeki kekolardan farksiz gecen bir cocugu okulda dovduler

Hocam yarin denerim. Bu arada bunlar siniftaki en kucugum ve turkum diye dalga geciolar yoksa digerleriylede gecerlerde digerlerine yemiyor gecmek sinifta iki cete var resmen araplar ve Ruslar ben ortada kaldim diye benimle geciolar iste

Hocam o sınıf Osmanlı döneminden kalma azınlık sınıfı gibi o nedir?

Almanya'da yasiyorum ve yeni tasindigimiz icin (1.5 sene oldu) Almanca dersi aliyorum genelde 4 ders Almanca 3 veya 2 ders normal sinifimla geçiriyorum ama Almanca sinifimda benden buyuk ve zorba kisiler var ve okulda bir sefer merdivenden dustugumde ve dustugumde agladigim icin dalga geciyorlar her gorduklerimde aglama isareti falan yapiyorlar yapanlarda 9.sinifa gidiyor ya cabuk Almanca ogrenecegim ya da takmayacagim ne yapmaliyim? Bu arada okul bittiginde Almanca dersini birakmak zorundayim.

Hocam dalga geçenler Türkçe bilmiyorsa Türkçe olarak sövün en azından içiniz rahatlar. :)

Okul disinda bir yerde görmüyorum. Onlar liseye gittigi icinde Almanca dersi bitince liseye gidiolar teneffüslerimizde ayei oluyur ama okul bitince ormanda sigara içtiklerini goruyurum

Yav hocam bunlar Türkiye'deki kekolardan farksiz gecen bir cocugu okulda dovduler

Gizlice sigara içrkenki fotoğraflarını çek ardından öğretmenlerine göster.

Hocam bunlar 15 kişi geziyorlar gecen bunlarin 10 yasindaki kardesi bana karisti cocuga kufur ettim diye 15 kisi uzerime yurudu.

Baba sende gideceksen orada bir Türk mahallesine bunlar ırkçılık yapıyor bana milli değerlerimize sövüyor diyeceksin savaşı başlatcaksın.

Geri
Yukarı