Ostim Teknik Üniversitesi nasıldır?

Elektrik elektroniğin iş alanlarını araştırabilirsin, geniş bir yelpazesi var, iyi bir mühendisliktir. Erciyes'i pek bilmiyorum. Ankara içinde konuşacak olursam eğer, sıralaman atılımın %25 burslusuna yetiyor, tercih edebilirsin. Akademik kadrosuna bak, fiyatları incele, sonra da aileni okula ikna etmeye çalış. Atılımın eem kadrosunun iyi olacağını düşünüyorum fakat sen yine de biraz bak. Erciyes'te aynı şekilde, kafana yattıysa bazı şeyler yazabilirsin.

Atılım ve başkent yüzde 25 çok pahalıya geliyor ya. Yurtlar da olmuş 100 bin tl. Yıllık 300 bin tl + masrafları gözden çıkarmak gerekiyor. Fiyatlarından dolayı bu iki yeri yazamayacağım ben

Atılım ve başkent yüzde 25 çok pahalıya geliyor ya. Yurtlar da olmuş 100 bin TL. Yıllık 300 bin TL + masrafları gözden çıkarmak gerekiyor. Fiyatlarından dolayı bu iki yeri yazamayacağım ben.

Tabii ki bütçeye göre konuşmak lazım. Bende zaten ortalama-kötü üniversitelere para dökülmesini doğru bulmuyorum. Iyi akademisyeni ve sağlam yurt dışı anlaşmaları-imkanları olan üniversiteler bana göre 1-2 tık daha öndedir. Üstteki arkadaş için konuşacak olursam, makine puanları, diğer mühendisliklere nazaran biraz düşük. Erciyes eem. yerine iyi y. Dışı imkanı ve akademisyenleri olan makine bölümünü tercih etmesini öneririm. (Erciyes hakkında pek bir bilgim yok, araştırıp iyice kuşkularını gidermen lazım).

Tabii ki bütçeye göre konuşmak lazım. Bende zaten ortalama-kötü üniversitelere para dökülmesini doğru bulmuyorum. Iyi akademisyeni ve sağlam yurt dışı anlaşmaları-imkanları olan üniversiteler bana göre 1-2 tık daha öndedir. Üstteki arkadaş için konuşacak olursam, makine puanları, diğer mühendisliklere nazaran biraz düşük. Erciyes eem. yerine iyi y. Dışı imkanı ve akademisyenleri olan makine bölümünü tercih etmesini öneririm. (Erciyes hakkında pek bir bilgim yok, araştırıp iyice kuşkularını gidermen lazım).
Atılım ve başkent gerçekten pahalı babam öğretmen çevresi vardır Erciyes elektrik elektronik mühendisliğine pek sıcak bakmadı iş bulamayacağım söylüyor o yüzden ankara bilim yazabilirim el mecbur cidden çok pahalı başkent ve atılım yazılım hayalimdi bilmiyorum

Atılım ve başkent gerçekten pahalı babam öğretmen çevresi vardır erciyes elektrik elektronik mühendisliğine pek sıcak bakmadı iş bulamayacağım söylüyor o yüzden Ankara bilim yazabilirim el mecbur cidden çok pahalı başkent ve atılım yazılım hayalimdi bilmiyorum.

Evet, hatta çok daha pahalandı bu sene üniversiteler. Umarım Ankara bilim İngilizce tutar. Ingilizceydi değil mi? Yanılmıyorsam.

Evet, hatta çok daha pahalandı bu sene üniversiteler. Umarım Ankara bilim İngilizce tutar. Ingilizceydi değil mi? Yanılmıyorsam.
aynen öyle İNŞALLAH hayırlısı olsun şuan bile kod yazıyorum :D yani sevdiğim yer olması benim için daha iyi olur hayırlısı teşekkür ederim emeklerine sağlık verdiğin bilgiler için

hocam ankara medipol neresi duymadım da ankara bilim demek istediniz sanırım

anladım hocam elektrik elektronik mühendisliği konusunda ne düşünüyorsun erciyeste sıralamam da tutuyor kayseriliyim hem yurrt sorunu vs de yok
Yok hocam Ankara Bilim üni de var Ankara Medipol üni de var.İkisi de birbirinden berbat.

Yok hocam Ankara Bilim üni de var Ankara Medipol üni de var.İkisi de birbirinden berbat.

Neden öyle diyorsunuz ki ? Ben bilgisayar mühendisliği yazıcam buralarda listemde var.

Ankara Bilim Tam burslusu en düşük 42 bin ile almış.

Ankara Medipol Tam burslusu en düşük 22 bin ile almış.

Yükseleceklerini varsayarsak bu sıralamalar çok iyi bence. Tam burslu okumaya sıralamamız yetmesede sonuçta durum bu

hocam ben okumayım o zaman yazılıma kötü diyorlar erciyese elektrik elektronik okuma işsiz kalırsın diyorlar her şeyi kötülüyorlar bu nasıl iş
Yazılımda nerede okursanız okuyun iş bulursunuz hocam.Ankara'daysanız hangisi üst sıradaysa yazın geçin.Sadece ortam iyi olmaz ama parası iyi olur

Neden öyle diyorsunuz ki ? Ben bilgisayar mühendisliği yazıcam buralarda listemde var.

Ankara Bilim Tam burslusu en düşük 42 bin ile almış.

Ankara Medipol Tam burslusu en düşük 22 bin ile almış.

Yükseleceklerini varsayarsak bu sıralamalar çok iyi bence. Tam burslu okumaya sıralamamız yetmesede sonuçta durum
Top class mühendislikler her ünide okunur hocam.Sadece kendileri iyi bir maziye sahip değil ve kampüs olanakları çok sınırlı.Çok rahat iş bulursunuz pc müh olduğu için.Sıralama yüksekliği Ankara olduğu için yüksek.Ankara Bilim mesela rektörü malum partili ve seçim dönemi kütüphanedekileri mitinge götürmeye çalışıyordu servisle.

Yazılımda nerede okursanız okuyun iş bulursunuz hocam.Ankara'daysanız hangisi üst sıradaysa yazın geçin.Sadece ortam iyi olmaz ama parası iyi olur

Top class mühendislikler her ünide okunur hocam.Sadece kendileri iyi bir maziye sahip değil ve kampüs olanakları çok sınırlı.Çok rahat iş bulursunuz pc müh olduğu için.Sıralama yüksekliği Ankara olduğu için yüksek.Ankara Bilim mesela rektörü malum partili ve seçim dönemi kütüphanedekileri mitinge götürmeye çalışıyordu servisle.

Rezillikmiş resmen. Malum partiyi hiç sevmem sırf bu yüzden belki Ostimi daha yukarıya yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı