Otellerde nasıl çalışılır?

ledz3ppelin

Femtopat
Daha fazla  
Lise mezunuyum, 19 yaşındayım. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Rusça ve İspanyolca biliyorum. Bir otelde işe girmek istiyorum, ne yapmam gerekli? Ve yabancı dil bilgim ile ne olarak çalışabilirim?

Evet en büyük şartları fazla dil bilmek olduğu için büyük bir şansınız olabilir.

Öneriniz için teşekkür ederim. Şartları araştıracağım. Önceliğim bir otelde çalışmak. Bir turizm bölgesinde yaşıyorum, ve sezon açılmaya yaklaşırken çalışana fazla ihtiyaç duyuyorlar. Bu tarz bir sektörde deneyimleriniz varsa eğer paylaşırsanız memnun olurum.

Bellboylar çok fena tip alıyordu ben 4 sene önce çalışıyorken. Ben bir yıl barboyluk 2 yıl barmenlik yaptım F&B'de çalışmak istersen barboyluk güzel bence. Sorumluluğun da olmuyor kafan rahat.

Lise mezunuyum, 19 yaşındayım. İyi seviyede İngilizce, başlangıç seviyesinde Rusça ve İspanyolca biliyorum. Bir otelde işe girmek istiyorum, ne yapmam gerekli? Ve yabancı dil bilgim ile ne olarak çalışabilirim?
Hocam illa otelde çalışacaksanız resepsiyon filan olabilirsiniz.

Öneriniz için teşekkür ederim. Şartları araştıracağım. Önceliğim bir otelde çalışmak. Bir turizm bölgesinde yaşıyorum, ve sezon açılmaya yaklaşırken çalışana fazla ihtiyaç duyuyorlar.

Kabin memurluğunun hem maaşı hem de ayrıcalıkları(bedava bilet vs.) Boldur hocam otellere kıyasla sezonluk bir iş değil sürekli bir iştir.

Geri
Yukarı