Otobüste bir adam tarafından rahatsız edildim

OneShot35

Centipat
Daha fazla  
Aksam saatlarınde otobusle gidiyordum. 50 yaslarında bir adamın yanına oturdum. Adam en basta nerelisin okuyor musun falan diye sordu fakat yol ilerleyince paran yoksa harclık vereyim, acsan yemek ısmarlıyayım, kalacak yerin yoksa misafir edeyim gibi sorular sordu ve yemek ısmarlama konusunu diretti (erkegim bu arada).otobusten indim arkamdan gorudugum kadarıyla inmedi tam emin değilim. Direkt markete gittim. Bir süre bekledim ve eve gittim. İleride başıma bir şey gelir mi bu adamla alakalı? Korkuyorum. İleri günlerde takip edilme vs. gibi durumlar. Aileme falan soyledim bir şey olmaz dediler ama korkuyorum bayağı ileride başıma bir şey gelir diye. Cevaplarsanız cok sevinirim.

Hocam adam yardımcı olmaya çalışmış? Yurdumuz insanı tabii, iyi niyetleri olan insan görünce şaşırıyor.

"kalacak yerin yoksa misafir edeyim" cümlesi bana tuhaf geldi bu arada, o olmasa kesinlikle iyi niyetli derdim de, bana hâlâ iyi niyetli biri gibi geliyor.

Aksam saatlarınde otobusle gidiyordum. 50 yaslarında bir adamın yanına oturdum. Adam en basta nerelisin okuyor musun falan diye sordu fakat yol ilerleyince paran yoksa harclık vereyim, acsan yemek ısmarlıyayım, kalacak yerin yoksa misafir edeyim gibi sorular sordu ve yemek ısmarlama konusunu diretti (erkegim bu arada).otobusten indim arkamdan gorudugum kadarıyla inmedi tam emin değilim. Direkt markete gittim. Bir süre bekledim ve eve gittim. İleride başıma bir şey gelir mi bu adamla alakalı? Korkuyorum. İleri günlerde takip edilme vs. gibi durumlar. Aileme falan soyledim bir şey olmaz dediler ama korkuyorum bayağı ileride başıma bir şey gelir diye. Cevaplarsanız cok sevinirim.
Hocam siz baya paranoyaksınız. Adam ramazanda sevap işlemek istemiş böyle demiş. Elli yaşında adam el bombasıyla arkanıza yapışmadık sürece eğer sapıksa, ağzına vurun.

Şu geldi aklıma
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani bir şey olma ihtimali düşük ama olanaksız da değil.

Aklı başında bir insan kalacak yerin yoksa misafir edeyim demez.Kalacak yeri olmasa bile misafir edeyim demez,polisi,belediyeyi falan arayalım der.Ortam bozuk,uyanık olmakta fayda var.Uyanık olduktan sonra korkacak bir şey yok.

Daha önce arkadaşımın başına böyle bir şey geldi. Adam pasif çıktı bildiğin. Dikkat et gözüne seni kestirmiş olabilir.

Geri
Yukarı