Otomatik tuşa basmak için program önerisi

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Otomatik olarak 5 dk'da bir F5 tuşuna basan bir program var mı merak ettim. Witcher 2'yi gamepad ile oynadığımm için tam 2 kere Save almayı unuttum. Bu yüzden 3 kere turnuvada savaşa girdim. Oyunda 30. saatim ve net olarak 5 saati Save almayı unuttuğum için olan yerlerdir. Kısa ve net, F5 tuşuna zamanlamalı olarak basacak bir program önerir misiniz? Macro recorder önermeyin çünkü kastırma yapıyor.

Makro programları işinizi görür.

Herkes yorum yapmak için yorum yapmış, ne yazdığımı okumamış bile yazık.
Bana da lazım. Mesela 3 saniyede 1 ekranın sağ üst köşesine mouse ile tıklayacak. 4 saniyede bir alt tarafa tıklayacak. Çok iyi olur.
Daha konunun ne olduğunu bilmeden yorum yapmak için boş yapmışsın bravo.

Makro programı önermeyin demedim Macro recorder önermeyin dedim.
1 kişi Macro Recorder önermiş, 1 kişi makro programı önermiş. Macro Recorder önerene bunu demenizi anlarım ama herkes dediğinizde makro programları işinizi görür diyen kullanıcıyı da söylediğiniz kapsamış oluyor. Yani makro program öneren kişiye de üzgün atıp yorum yapmak için yapmış demişsiniz. Belki de sözünü ettiğiniz otomatik tuşa basma programlarına makro program dendiğini bildiğinizi bilmiyordur. Makro program olduğunu bildiğinizi ifade etmek yerine yazık demişsiniz.

1 kişi Macro Recorder önermiş, 1 kişi makro programı önermiş. Macro Recorder önerene bunu demenizi anlarım ama herkes dediğinizde makro programları işinizi görür diyen kullanıcıyı da söylediğiniz kapsamış oluyor. Yani makro program öneren kişiye de üzgün atıp yorum yapmak için yapmış demişsiniz. Belki de sözünü ettiğiniz otomatik tuşa basma programlarına makro program dendiğini bildiğinizi bilmiyordur. Makro program olduğunu bildiğinizi ifade etmek yerine yazık demişsiniz.
Alınma ama kanka ne diyorsun ya? tek derdim macro recorder harici kastırmayan bir zamanlı tuşa basma programı. İnsanlar macro recorder önermiş, diğer kişi de "program adı" vermeden macro programı demiş. Bu yüzden üzgün atmam normal. Nesin sen ne dediğimi denetleyen biri mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı