Overclock sonrası ekrana görüntü gelmiyor

Sizden cevap beklerken Google açıp attığınız aynı videodan bakıp yaptım teşekkürler şimdi 10 dakika sonra yerine takıp çalıştırıp olmasını mı umuyoruz?

O.C'yi ya biliyorsundur ya bilmiyorsundur kardeşim. İkisinin ortası yok maalesef. Bilmiyorsan hiç elleme. Easy O.C yoksa anakartında hiç elleme.

H55-M Sisteme upgrade düşünüyorum ancak şuan ki işlemci hızı ile biraz zor overclock yapabilecek miyim diye bir deneyeyim dedim az daha sistemden oluyorduk ama olur böyle şeyler eski sistem zaten yapa yapa öğreneceğiz :) İşlemci de i3 530 bu arada.

Eski tip Bios var bu anakartta. Hiç elleme kardeşim. İleride güncel bir anakart aldığın zaman yaparsın. İlla bu anakartta yapacağım dersen bu videoyu bir incele derim. Ayrıca O.C potansiyeli düşük biraz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence hiç gerek yok. Upgrade yaptığın zaman denersin OC denen illeti :)
Güzel diyorsun da kasayı toptan değiştirme gibi bir niyetimde yok bütçem de yok şuanlık en ucuz masraflı nasıl upgrade edebilirim diyorum sistem özelliklerini de yazayım belki sizde yardımcı olabilirsiniz:
HD4650 1gb 128 bit
i3 530 2.93Ghz
3GB DDR3 1333Mhz Ram
H55-M anakart
Exper hazır kasası ve içindeki dandik HuntKey 500W güç kaynağı.
Ocakta toptan 3000 TL kasa toplayacaktım fakat o iş yattı o yüzden şuan en düşük bütçe ile günü kurtarmanın derdindeyim zaten bayağıdır yeni kasa için bekliyordum oda olmayınca upgrade yapmam şart fikirlerinizi alabilirim bütçe belli değil G27 var onu satabilirim ama her halükarda max 1500 diyebilirim aslında önemli olan elimdekilerle en doğru upgrade'i yapmam 400 TL'de bana uyar 1500'de uyabilir duruma göre :)

Konu farklı yerlere kaymasın, ceza alabilirsin. Sana şu anda sistemin yetersiz mi geliyor? Eğer gelmiyorsa, yola devam et. En azından yılbaşına kadar dayan derim. Büyük indirimlerle süper sistem yaparız :)

Yeni konular

Geri
Yukarı