Oynayın, oynattırın: NieR: Automata

Japon fantezisinden çıkma bir Waifu ile robot kesiyoruz, şahsen paramı Dmc 5'e verdim.
Adam gibi adam ile şeytan kesmek daha zevkli.
Zaten japon antipatim tavan, bir Yakuza alma planım var sadece birde FF XV.

Robotlarla savaşırken neden birden böyle bir şey oluyor onu anlamadım bu kısım hiç hiç hoşuma gitmedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu korsan olarak 3 kez oynayıp bitirdim ve bir yıldır bekleyişimin sonunda indirime uğradı alsam mı almasam mı bilemedim.
Bence alın 3 defa bitirdiğinize göre oyunu sevmişsiniz belli ki o yüzden kütüphanede dursun oynamasanız bile. Ben eski zamanda korsan oynadığım ve sevdiğim bütün oyunları almaya çalışıyorum.

Ben de oyunu Game Pass'ten oynayıp bitirmiştim, kütüphanemde dursun, hatta tekrar oynarım diye almayı düşünüyorum. Zam gelirse ki gelme olasılığı var, o zaman hiç alamayız.

Bence alın 3 defa bitirdiğinize göre oyunu sevmişsiniz belli ki o yüzden kütüphanede dursun oynamasanız bile. Ben eski zamanda korsan oynadığım ve sevdiğim bütün oyunları almaya çalışıyorum.

Ben de oyunu Game Pass'ten oynayıp bitirmiştim, kütüphanemde dursun, hatta tekrar oynarım diye almayı düşünüyorum. Zam gelirse ki gelme olasılığı var, o zaman hiç alamayız.
Sistemimde hala bulunuyor şimdi birde para vermek garip olucak ama büyük ihtimalle alacağım.

Bu oyuna ben de tahammül edemedim. Görev belli değil, nereye gidecegin belli değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Onun yerine Bayonetta alın kat kat daha iyi.

Sizce klavye+mouse ile mi yoksa gamepad ile mi oynanmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı