Oynayıp adını hatırlamadığımız oyunlar

Oyuncak askerlerle evin içinde savaş yapıyorduk. Büyük ihtimal Toy Soldiers: Complete eski versiyonudr ama bir türlü bulamadım 😒

Benim de oynayıp adını hatırlayamadığım bir oyun var. Oyun katlı bir evin içinde geçiyor. Ben evin içindeki minyatür uçağı kullanıyordum, sanıyorum evdeki oyuncaklardı ve yine havada oyuncak gibi minyatür savaş uçakları vardı. Düşman üssü falan vardı, alt kattaydı sanırım.

İnternetteki oyun sitelerinden birinde oynanıyordu. Kasalı kırmızı bir eski tip kamyonet var. Kasa boş başlıyorsunuz sonra kereste tabelası olan bir yere giriyorsunuz odun yüklüyor. Zorlu arazide yükü dökmeden ilerliyorsunuz. Sonra da su yükleniyor. Güzeldi ama çok sinir bozucuydu.

Arkadaşlar benim oynadığım bir oyun vardı eskiden oyunda polis olup diğer suçlu arabalara çarparak onları patlatiyorduk ama grafikler orta halliydi 2010 lu yillarda oynuyordum sonra da bir diğer modunda arabanın üstünde bir emojili balon vardı hangi araç o emojili balona temas ederse balon onun üstüne geçiyordu sonra balonla bitiş çizgisini geçen kazanıyordu.

Böyle fantastik bir oyundu.

Arkadaşlar benim oynadığım bir oyun vardı eskiden oyunda polis olup diğer suçlu arabalara çarparak onları patlatiyorduk ama grafikler orta halliydi 2010 lu yillarda oynuyordum sonra da bir diğer modunda arabanın üstünde bir emojili balon vardı hangi araç o emojili balona temas ederse balon onun üstüne geçiyordu sonra balonla bitiş çizgisini geçen kazanıyordu.

Böyle fantastik bir oyundu.
Gangster vegas diyecem 2013 de çıktı o :/

Yeni konular

Geri
Yukarı