Oyun için IPS mi, VA Panel mi?

Tn panelde kullandım ıps te kesinlikle ips zaten 4ms saniye farkını hissedeceğinizi sanmıyorum
Ama ıps paneli kontrol etmeden almayın ışık sızması sorunu çoğunda var

VA almaya karar verdim. Teşekkürler
Alttaki monitörü düşünüyorum, 1500 son çıkabileceğim rakam maalesef fakat aşağısı daha iyi malum şu sıralar. Siz ne dersiniz? Hangi monitörü aldınız? IPS ve özellikler olarak uygun fiyatta gibi geldi bana. Yoksa 27" james donkey gibi bir marka alınır mı? VA samsung panel yazmışlar.

Alttaki monitörü düşünüyorum, 1500 son çıkabileceğim rakam maalesef fakat aşağısı daha iyi malum şu sıralar. Siz ne dersiniz? Hangi monitörü aldınız? IPS ve özellikler olarak uygun fiyatta gibi geldi bana. Yoksa 27" james donkey gibi bir marka alınır mı? VA samsung panel yazmışlar.

Asus olan modeli bende araştırıyorum ama satıcı ile iletişime geçtim ölü piksel olması halinde iade almadıklarını söylediler bende kararsız kaldım

ASUS olan modeli bende araştırıyorum ama satıcı ile iletişime geçtim ölü piksel olması halinde iade almadıklarını söylediler bende kararsız kaldım

Size yazmadan önce şu soruyu ilettim ben de mağazaya: "İadeden gelmeyen, hiç açılmamış ürün mü? 0 ölü pixel garantisi var mı? Bir kullanıcı mevcut olduğunu yazmış."
Bakalım ne yazacaklar? Fiyatlar aynı ise her yerde, garantisini verenden almak lazım.

Size yazmadan önce şu soruyu ilettim ben de mağazaya: "İadeden gelmeyen, hiç açılmamış ürün mü? 0 ölü pixel garantisi var mı? Bir kullanıcı mevcut olduğunu yazmış."
Bakalım ne yazacaklar? Fiyatlar aynı ise her yerde, garantisini verenden almak lazım.
bu satıcıdan başka satıcı yok 4 farklı sitede aynı satıcı satıyor n11 den soru cevaplara bakarsan garanti vermediklerini görebilirsin

bu satıcıdan başka satıcı yok 4 farklı sitede aynı satıcı satıyor n11 den soru cevaplara bakarsan garanti vermediklerini görebilirsin
Soru cevap kısmını kaldırmış, okunmuyor. Fakat soruma cevap yazmış, kapalı, sıfır kutu gönderiyoruz, ama diğer konulararı servise danışın. Yani yumurta-tavuk durumu gibi. Ben horozum, gömer geçerim diyor, polimiğe girmem. Fakat thm ye şikayet edilebilir. Uğraşmak istersen tabi...

Soru cevap kısmını kaldırmış, okunmuyor. Fakat soruma cevap yazmış, kapalı, sıfır kutu gönderiyoruz, ama diğer konulararı servise danışın. Yani yumurta-tavuk durumu gibi. Ben horozum, gömer geçerim diyor, polimiğe girmem. Fakat thm ye şikayet edilebilir. Uğraşmak istersen tabi...
bakkala ekmek almaya gidemiyoruz onunla uraşacak pek zamanımızda olmaz muhtemelen :D 200 300 tl fazla verip aoc 24g2u almayı dusunuyorum en azından piksel felan uğraşmam

Ips panellerde ışık sızması oluyor buna dikkat edin ucuzunda, pahalısında hepsinde az veya çok var şans işi
Rg240y almayı düşünüyorum resident evil tarzı ekranda karanlık renkler olacak yani. Ve bu monitörü çok sevdim ıps bi monitör ışık sızması siyah temalı oyunlarda çok sorun çıkarır mı, hikayeli oyunlar için istiyorum monitörü 1100 TL yi geçmeyecek bi öneriniz varmı yada bu monitör iyimidir. Çercevesiz olsun istiyorum

bende baktım hatta markaları vereyim bu 4 tanesi arasında kaldım en son
1- GamePower İntense X20
2- jamesdonkey
3-Acer KG251QDBMIIPX
4-Rampage RM-165
bunlar arasında kaldım İntense x 20 en sevdiğim oldu 1500 r mavi işik teknolojisi vb. ama VA şu zamanlar kötü deniyor yardım edebilir misiniz lütfen ?
Bende baktım hatta markaları vereyim bu 4 tanesi arasında kaldım en son
1- Gamepower İntense X20
2- Jamesdonkey
3-Acer KG251QDBMIIPX
4-Rampage RM-165
Bunlar arasında kaldım İntense X 20 en sevdiğim oldu 1500 r mavi işik teknolojisi vb. ama VA şu zamanlar kötü deniyor yardım edebilir misiniz lütfen?

Geri
Yukarı