Oyun için VA panel monitör alınır mı?

Lyd19011

Centipat
Merhaba CS:GO Valorant Minecraft CoD Warzone gibi oyunlar için bu monitörü almayı düşünüyorum.

1695877064511.png

Monitör VA panel oyun oynarken falan çok etkisi olur mu öyle renklere falan çok takılan biri değilim normal olsun yeter öyle çok takılmıyorum oyuna güzelce oynatsın yeter aman aman bir şey olmasına gerek yok çok da kötü değilse alınabilir mi normalce oynatsın yeter?

Bence gölgelenmeden ötürü alınmaz. Fakat yine de az olan bir model bulunabilir belki. Youtube videolarını izleyerek bulabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama ben olsam hiç o riske girmezdim.

Hocam IPS panel bulamadım, 10k bütçem var. Şu anlık en iyi bunu bulabildim, 34 inç IPS panel bulamadım bütçeme göre.
Hocam 34 inç ile rekabetçi oynamanız aşırı zor en yüksek 27 inç alın. Aşırı fazla 34 inç, düşündüğünüzden daha da büyük.

Ağırlıklı olarak rekabetçi oynamayacaksan, VA panel hiçbir sorun yaratmayacaktır. Oynasan da yaratmayacak fakat ucuz VA panellerde gölgelenme oluyor. Belli ki sen rekabetçi yoğunluklu oynuyorsun bence bulabilirsen iyi bir TN panelli monitör al ayrıca en fazla 27 inç almalısın, sağında ki düşman için kafanı çevirmen gerekecek yoksa 😆

Geri
Yukarı