Oyun için Windows 10 mu, Windows 7 mi?

Windows?

• 7

Oy: 1 25,0%
  • 10

Oy: 3 75,0%

• Oy verenlerin toplamı
    4
  • Anket kapandı .

Ömer Güleç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba abiler ablalar :)

Öncelikle herkese iyi akşamlar, foruma yeni katıldım, bir sorum var. Ben Windows 7 kullanıyorum Professional versiyonunu, Windows 10'a geçersem ne gibi +'ları olur mesela GTA V aldım şu an o iniyor internette videolarda gördüğüme göre kendi kartım 750 TI için 10 15 arası FPS farkı oluyormuş peki bu doğru olabilir mi?

Diyelim ki Windows 10 seçeceğim bunun orijinalini almamız mı gerek yoksa korsan da işimi görür mü? Çünkü 900 TL ona vermek benim için çok zor. Lütfen en kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum.

Diyelim ki Windows 10 seçeceğim bunun orijinalini almamız mı gerek yoksa korsan da işimi görür mü? Çünkü 900 TL ona vermek benim için çok zor.
Korsan yazılım her zaman donanım ve performans katilidir. 900 lira vermek zorunda değilsin. Kinguin, G2A gibi sitelerden makul fiyata lisans alabilirsin.

Windows 10 tabiki. Tamam Windows 7 sistemi rahattı performanslıydı herkes tarafından sevildi fakat Windows 10 yeni oyunlara tam uyumluluk sağlıyor DirectX 12 destekli, bu zamandan sonra çıkan oyunlar da Windows 10 ile tam optimizasyona sahip. Tartışmaya kapalı bir konu bence :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı