Oyun indir club güvenilir midir?

Wostid Reis

Decipat
Satışı olmayan bir oyunu buradan indermek mecburiyetindeyim. ZIP dosyasını indirip virüs taraması yapsam ve bir virüs bulmazsa oyunun kurulumunu yapmamda bir problem olur mu? Bir de oyunu indirirken Google kasıyor ve işlemci bayağı kullanılıyordu bende iptal ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satışı olmayan bir oyunu buradan indermek mecburiyetindeyim. ZIP dosyasını indirip virüs taraması yapsam ve bir virüs bulmazsa oyunun kurulumunu yapmamda bir problem olur mu? Bir de oyunu indirirken Google kasıyor ve işlemci bayağı kullanılıyordu bende iptal ettim.
Güvenilir diye hatırlıyorum. Korsana destek yok gibi şeyler söylemeyin.
1690354484636.png

Güvenilirdir eski oyunları oradan indiriyorum şahsen.

Güvenilir diye hatırlıyorum. Korsana destek yok gibi şeyler söylemeyin.
Eki Görüntüle 1876853
Dostum bu Türk siteleri oyunları crackleyen sitelerden çalıp kendi sitelerine kendisi cracklemiş gibi koyuyorlar. Her oyun için farklı pack kullanıyorlar. Tek tek hangi pack'leri kimin hazırladığına bakman lazım. Oyunindirclub genellikle fitgirl'den alıyor. Fitgirl güvenilirdir. Oyununu fitgirl'İn kendi sitesinde aratmayı deneyebilirsin.

Küçükken hep oradan indirme yapardım. Eğer Malwarebytes Kaspersky gibi antivirüs programını varsa indirdikten sonra taratın. Birşey yoksa yoktur. Bilenler doğrulayabilir mi beni?

Her korsan programda kesin virüs vardır diyemeyiz ama ne olursa olsun korsan içeriklere yönelmenizi tavsiye etmem.

Ben güvenilir olduğunu düşünmüyorum, ayrıca korsana destek olmayın köstek olun! (!)

Geri
Yukarı