Oyun nasıl yapılır?

Hocam o zaman ben PC alacağım bana PC önerir misiniz hem oyun oynamak için hem de oyun yapmak için.

Hocam o zaman ben PC alacağım bana PC önerir misiniz hem oyun oynamak için hem de oyun yapmak için.

Hocam bu konuda yazmaktansa farklı bir konu açmanız daha mantıklı. Bütçenizi belirterek bir konu açın, size yardımcı olacaklardır. Ve bilgisayar toplama bilgim 2020-2021 piyasasına uygun, öneri yapmam yanlış olur.

Evet, kendim bilgisayar yetersizliği yüzünden gdevelop 5'te anca kaldım. Yolun açık olsun, inşallah istediğin projeyi yapabilirsin.

Hocam paramı kaç tl ye kadar birikteriyim
En iyisi yeni konu açın hocam. Daha detaylı yardım edebiliriz.

Hazır sistem olarak 2200G ya da 3400G gibi sistemleri göremedim, bunlara en yakını 5600G var. Onlarda 6200₺ civarı.

Arkadaşlar daha oyun yapmak için çok küçüğüm. 13 yaşındayım ama benim için imkansız diye bir şey yoktur. Ben oyun yapmak istiyorum kötü de olsa oyunumu yayımlamak istiyorum. Ama ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok.

Hocam üzgünüm ama tek başınıza bir oyun yapmanız imkansız bilginiz olsa bile çok uğraştırır öyle süperde demesek ortalama bir oyun yapmak için bile en az 100 kişi olması lazım şu ana kadar tek başına oyun yapıp ünlü olan birine hiç rastlamadım.

Hocam üzgünüm ama tek başınıza bir oyun yapmanız imkansız bilginiz olsa bile çok uğraştırır öyle süperde demesek ortalama bir oyun yapmak için bile en az 100 kişi olması lazım şu ana kadar tek başına oyun yapıp ünlü olan birine hiç rastlamadım.
Tek başınada yapılır. Ünlü olanda var.

Geri
Yukarı