Oyun oynama isteğinin yok olması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Merhaba, beyler bayanlar. Son zamanlarda ciddi anlamda oyun oynama isteğim yok oldu. Bilgisayarı açmaya üşeniyorum açtığım zaman ise YouTube, Twitch, Instagram, Reddit gibi mecralardan çıkamıyorum. En son RDR ve metro serisinin tamamını bitirdim ama bitirmek için yani cidden acayip şekilde 2 aydır sıkılıyorum. Telefonda desen alıyorum elime bir oyuna giriyorum, 10 dk sonra sıkılıp, saatlerce Instagram'da geziniyorum. Belki de oyun oynayacak arkadaşım olmaması sorun ama bilmiyorum 12K verip PC topladım 6 ay önce yatıyor öyle. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Siz de yaşıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı bende de oldu, Online oyunlara bakmalısınız. R6S alırsanız çok güzel bir şekilde giderebilirsiniz bu sıkıntıyı. Eğer çok abartırsanız ondan da sıkılırsınız.

Arada sırada bana da oluyor bu durum, indirim vakitlerinde aldığım yeni cici oyunlarım oynanmayı beklerken çürüyor. 1 veya 2 hafta ara verip zorla yeni bir oyuna başlıyorsun gerisi geliyor.

Sarabilecek oyunlara bakabilirsin. Güzel oyun oynadıkça oynama isteği doğar. Oynamadıysanız Witcher 3 ve TES V : Skyrim feci sarıyor.

Merhaba bayanlar. Son zamanlarda ciddi anlamda oyun oynama isteğim yok oldu. Bilgisayarı açmaya üşeniyorum açtığım zaman ise YouTube, Twitch, Instagram, Reddit gibi mecralardan çıkamıyorum. En son RDR ve metro serisinin tamamını bitirdim ama bitirmek için yani cidden acayip şekilde 2 aydır sıkılıyorum. Telefonda desen alıyorum elime bir oyuna giriyorum, 10 dk sonra sıkılıp, saatlerce Instagram'da geziniyorum. Belki de oyun oynayacak arkadaşım olmaması sorun ama bilmiyorum 12K verip PC topladım 6 ay önce yatıyor öyle. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Sizde yaşıyor musunuz?
1 hafta ara verirsen tekrar oyun oynama isteği gelecektir. Ben de çok oyun oynayınca hevesim kaçıyor 1 hafta ara veriyorum tekrar oyun oynayasım geliyor. :)

Witcher 3'ü bu konuya dahil etmezdim ben şahsen, Witcher 3'ü aldığım zaman 2-3 ay kütüphanede oynanmayı bekleyerek durdu. Oyun RPG ve open-world olduğunu için biraz vakit ayırmadan güzelliği ortaya çıkmıyor.

Aynı durum bende de var 2 hafta önce CS:GO'yu bıraktım tek CS:GO'da değil birçok oyunu artık oynamıyorum. Payday 2 ve GTA 5 onları da can sıkıntısından oynuyorum okul falan olsa o oyunları da tamamen bırakırım. Yeni sistem dizince Steam bile yüklemeyi düşünmüyorum şu an için ama arkadaşlar ile orada sohbet ediyoruz.😁 Forza Horizon 4 ve Microsoft Flight Simulator 2020 istiyorum onları da araba ve uçak seviyorum diye istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı