Oyun Oynama İsteğinin Gelmemesi

RIPSHOT

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda çok başıma gelen bir olay. Herhangi bir oyun olursa olsun açıyorum ve en fazla bir saat oynadıktan sonra sıkılmaya başlıyorum. Ara sahneleri de izleyemiyorum sıkıntıdan geçiyorum. Oynadığım hiç bir oyundan zevk almıyorum artık oyun oynamak herhangi bir görevmiş gibi geliyor ve kendimi bir anda Youtube' de veya film izlerken buluyorum. Oynamak istediğim ve oynamam gereken çok oyun var. Ama elim oyun oynamaya gitmiyor. Neden böyle oluyor dersiniz? Oysaki iki üç ay önce her oyunu zevkle oynayan ve oyun oynamayı çok seven bir insandım.

Kendinizi dışarı atın, boş vakitlerinizde arkadaşlarınızla görüşün. Sinemaya gidin. Konserlere gidin. Bulunduğunuz bölgede sessiz sakin bir yer bulup orada kitap okuyun.

Bilgisayarınızdan olabildiğince uzak durun. Mümkünse cep telefonunuzdan bile.

Sadece bir öneri. :)

Bana da bu yıl sistem topladıktan sonra oldu. Çok canımı sıkan bir durum. Bende olan sorunu üniversite sınavına bağlıyorum ben. Sınav stresinden dolayıdır diye yani.
Bende de oyun oynama isteğinden 1 yıl geçti hala çalışma isteği gelmedi ve sınava kaldı 4 gün. Rolleri değişebilir miyiz?

Okumak gibi bir derdim olmasa (gerçi zaten yok mecburiyetten okuyorum) kesinlikle bulduğum hikayesi güzel bütün oyunları oynarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı