Oyun oynamak artık zevk vermiyor

Hevesin geçmiştir, yaşın büyüdüyse artık sıkılmaya başlamışsındır. Bunlar normal.

Ben de isteyip de oynayamıyorum ne olursa olsun. Haftada 30 dakika anca, fazlası çok kötü şekilde bayıp uykumu getiriyor. Hatta bu hafta hiç açmadım :) Sorumluluklar arttıkça bu tarz şeylerden uzaklaşmaya başlarsın.

Hatırlıyorum eski laptopta Warband’ı en düşük ayarlarda 20-25 FPS ile oynayıp çok zevk alıyordum. CoD 1’i her oynadığım zaman aşırı zevk veriyordu. Şimdi elimde Gaming laptop olmasına rağmen Valorant oynuyorum 30dk sonra kapatıyorum, Far Cry, Forest, Mafia açıyorum 15 dk sonra kapatıyorum. Bir türlü oynadığım oyunlar sarmıyor. Acaba oyunlardan mı yoksa benden mi anlamadım. Sizce nasıl bir çözüm bulabilirim?

Hocam belki hikayeli oyunlar sarmıyordur artık sizi Valorant oynuyorsanız da zaten çok fazla sarmayan bir oyun CS:GO LoL PUBG oynamayı deneyin...

Hevesin geçmiştir, yaşın büyüdüyse artık sıkılmaya başlamışsındır. Bunlar normal.

Ben de isteyip de oynayamıyorum ne olursa olsun. Haftada 30 dakika anca, fazlası çok kötü şekilde bayıp uykumu getiriyor. Hatta bu hafta hiç açmadım :) Sorumluluklar arttıkça bu tarz şeylerden uzaklaşmaya başlarsın.
Ben de sizin gibi düşünüyorum. Üniversite bitmek üzere. Belki ondandır.

Bende de durum aynı eskiden saatlerce PUBG oynardım kalkınca başından hala oynayasım olurdu. Şimdi 1 oyun bile katlanamıyorum günde 1 2 saat anca hikayeli oyunlar oynuyorum.

Geri
Yukarı