Oyun oynamaktan keyif alıyor musunuz?

Bi' kere popüler ve rekabetçi oyunlardan uzak dur (Genelde spor, simülasyon ve FPS oyunları olur) ve oyun arayışına çık.

Yaşım 27, yaklaşık 5 senedir falan oyun oynamıyorum diyebilirim. Zaten bilgisayarımda yoktu yeni sistem aldım o daha gelmedi ama oyun odaklı bir sistem değil. Normal. Çocukluğumda sürekli bilgisayar başından kalkmaz deli gibi oyun oynardım. Şimdi keyif vermiyor :) belki sistem gelince FIFA, ETS gibi oyunları oynarım.
Eskisi kadar keyif vermiyor nedenini bilmiyorum. Şuan sadece fifa ve RDR2 oynuyorum.

Yaşım daha 15 fakat oyunlardan sıkılmaya başladım bile. Parasızlıktan dolayı keyfim çok bozuk ve canım dışarıda sürekli gezmek ve lokantalara gitmek istiyor fakat son 2-3 aydır falan sinemaya bile hiç gitmedim.

Her gün Steam hesabımdan bir oyun indiriyorum ertesi gün siliyorum sıkıntıdan. Artık FPS oyunlarından falan hiç zevk almıyorum. 3K saat CS oynamışım zamanında şimdi 10dk sonra bayılıyorum. Son zamanlarda Cities Skylines ve Oxygen Not Included dışında 2 günden fazla oynayabildiğim oyun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı