Oyun oynamaktan sıkıldım

508009

Decapat
Başlıkta da gördüğünüz gibi oyun oynama isteğim son 1 haftadır yok. Ne oynasam zevk alamıyorum. Cyberpunk oynadım sarmadı, RDR 2 de aynı şekilde. Bana böyle sıkmayan herhangi bir oyun önerir misiniz? Online vs. fark etmez.

Başlıkta da gördüğünüz gibi oyun oynama isteğim son 1 haftadır yok. Ne oynasam zevk alamıyorum. Cyberpunk oynadım sarmadı, RDR 2 de aynı şekilde. Bana böyle sıkmayan herhangi bir oyun önerir misiniz? Online vs. fark etmez.
Hollow Knight deneyebilirsin. Zor geliyor bazılarına ama bana hiç gelmedi açıkçası, öneririm.

HOI4, Cities Skylines, Squad, World Of Warships.

Ben bu durumdan yıllardır muzdaripim. Belki de yaşım ilerlediği içindir. Değişik tarzda ve çok bilinen oyunların dışında kalan şeyler iyi gelebilir. Senua's Hellblade oynayıp bitirmiştim en son. Değişik bir şekilde sarmıştı. A Plague Tale Innocence olabilir. Sararsa devam oyununu da oynayabilirsin yeni çıkan. Nostalji yapıp Max Payne serisine bakabilirsin oynamadıysan. Uzun soluklu olsun dersen ve vaktin de varsa Skyrim veya Witcher 3' e dalabilirsin. Tabi bu oyunları da biliyorsundur muhtemelen. Nacizane önerilerim böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı