Oyun oynamaktan sıkıldınız mı?

Daha önce de atmıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşırı yorgun olduğum bir günün sonunda hevesle bilgisayara otursam bile yarım saatten fazla dayanamıyorum oyunlara. Müzik, diziler ve agalarla sohbet daha çok sarıyor. Oyun devri geçti benden sanırım.

Maymun iştahlılık işte hocam tam benim sorun mesela küçükken değerli gelirdi o oyunlar çünkü öyle pek erişemezdik ama erişince de deli gibi eğlenirdik. Şimdi istediğimizi alıp oynayabiliyoruz bir sürü oyun birikiyor heves kaçıyor alıp oynamayınca da.

Oynarım diye onu aldım bunu aldım şunu aldım 125 dolar harcamışım Steam'e (güncel kur ile)

Bir ara zevk almıyordum oyun dünyasında sürekli aynı şeyler çıkıyor diye şimdi yeni yeni ısınıyorum tekrar.

Bende rüzgar farklı yerden esmeye başladı, daha çok Online oyunlar oynarken son zamanlarda hikayeli oyunlara daha fazla ağırlık vermeye başladım. Güzel bir hikaye ve oynanış beni oyunda tutabiliyor. Sevmediğim oyunları sonuna kadar oynamıyorum zaten.

17 yaşındayım oyun oynama hevesim kalmadı. Arada şarkı dinlerken girip 1-2 saat oynayıp çıkıyorum. Aslında sınav senesi olduğu için iyi oldu bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı