Oyun oynamamın lüks hale gelmesi

Efe Kaplan

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Hırsız
Oyun oynamak artık çok maddi bütçe gerektiren bir hale gelmesi sizce çok kötü bir şey değil mi? Bence artık tek çare internet kafelerde yoksam yurt dışına gitmek. Ben bir deneyap öğrencisiyim ve sistemim kötü hocamız programı ve Zoom'u açmayı istediğinde bilgisayarım zorlanıyor gerçekten çok kötü bir durumdayız ekonomik ve bilgisayar alım gücü konusunda.

Oyun oynamak artık çok maddi bütçe gerektiren bir hale gelmesi sizce çok kötü bir şey değil mi? Bence artık tek çare internet kafelerde yoksam yurt dışına gitmek. Ben bir deneyap öğrencisiyim ve sistemim kötü hocamız programı ve Zoom'u açmayı istediğinde bilgisayarım zorlanıyor gerçekten çok kötü bir durumdayız ekonomik ve bilgisayar alım gücü konusunda.
Vallahi ne diyeyim GTX 1050 Tİ kullanıyorum yurtdışında fosil kart olarak görülüyor fakat Türkiyede lüks.

Hangi oyun? Onun düşmesi gerekiyordu.

1645552906643.png

Hep korsan oynadığın için beni etkilemiyor bu durum, oyunlara verecek parayla da sistem diziyorum bir yerde dengeliyor. En çok konsol oyunculuğuna üzülüyorum, cihaza o paraları versen bile oyun fiyatları anormal seviyede seyrediyor. Xbox'da Game Pass'ın dilenciye atar gibi verdiği oyunlara bakıyor çoğu kişi. Dilediğin oyunu alıp oynama lüksün yok, en azından Türkiye'de.

Özellikle benim istediğim oyun için çok lüks. Tam 2 yıldır bu oyunu istiyorum.

1645553208073.png

İnternette korsan halleri var fakat hem ilk versiyon hem de en önemli 3 DLC'si eksik. Şirketi için ne kadar önemli bir oyunsa düzgün bir indirim yapmıyorlar. FIFA 22'ye bile %67 indirim yapılırken bunun Ultimate hali neden bu kadar pahalı anlamış değilim. Tabii bir de Assassin's Creed Valhalla var.

Yeni konular

Geri
Yukarı