Artık oyun oynamanın lüks hale gelmesi

Hiçbir zaman orijinal oyun almadığım için beni etkileyen bir durum yok. Tabii Steam, Epic ve Origin hesaplarım var ama hepsi ücretsiz verilen oyunlarla dolu. :D
Ben her oyunu sevmemeye başladım, o yüzden diğer oyunlarının korsanının olup olmaması beni fazla ilgilendirmiyor. Ben FM22 oynamak istiyorum ve daha korsanı çıkmadı. Bu oyun güncel oynanması gereken bir oyun.

Epic kuponlarıyla epey uyguna geliyor genelde.

Fark etmiyor. Orijinal oyun sadece mesele para vermekte değil benim için. Orijinal oyun oynamak insanı ekstra uğraştıran bir eylem. 2 yıl önce GTA 5 bedava verildiğinde almıştım. Epic'ten indirmesi ayrı dert oynaması ayrı dertti hatta sonra oyun durup dururken bozulmuştu silmiştim. Fakat korsan sürümde hiçbir sorun yaşamamıştım. Oyunu açmak için Epic'e giriş yapıyorsun onra social club mu ne haltsa onu açmakla uğraşıyorsun bir sürü prosedür var gereksiz. Korsanda çek Torrent indir kur aç oyna istediğin kadar. Ayrıca offline da oynanmıyordu.

Fark etmiyor. Orijinal oyun sadece mesele para vermekte değil benim için. Orijinal oyun oynamak insanı ekstra uğraştıran bir eylem. 2 yıl önce GTA 5 bedava verildiğinde almıştım. Epic'ten indirmesi ayrı dert oynaması ayrı dertti hatta sonra oyun durup dururken bozulmuştu silmiştim. Fakat korsan sürümde hiçbir sorun yaşamamıştım. Oyunu açmak için Epic'e giriş yapıyors onra socua club mu ne haltsa onu açmakla uğraşıyorsun bir sürü prosedür var gereksiz. Korsanda çek Torrent indir kur aç oyna istediğin kadar.
Hmm :D Bende çok torrentte takılıyorum da, ucuz indirimde orijinal alırım. Fakat torrentten indir ayıkla setupla cart curt yerine tek tıkla indirmek daha kolay değil mi ki. Social Clube bağlamak da 30 saniyeden fazla sürmüyor üstelik. Para da dert değilmiş. Pek anlayamadım :D

Tüm oyunları korsan oynayıp indirime girdiği zaman steam ya da epic kütüphaneme ekleyip vicdanı mı rahatlıyorum ama ev geçindiren insan için inanın oyun almak falan çok zor hocalarım.

@Mesela Yani oyunlar yine ucuz sayılır, 6 ay bekleyerek indirim ve kupon kodları ile alınabiliyor. Game Pass seçeneği ekstra bir + ancak bilgisayar almak, toplamak çok pahalı giriş seviyesi bir sistem bile en kötü ihtimalle 8.000-9.000 TL bu fiyatta monitör yok, kulaklık yok, mouse yok, klavye yok. Yani bir kişinin önce oyunlarına alması için sistem alabilmesi gerekiyor. Kısaca size katılıyorum, oyun oynamak artık ciddi anlamda lüks haline geldi.

Geri
Yukarı