Sürekli oyun oynamayı düşünüyorum

berkhan1995

Hectopat
Arkadaşlar yaşım 28 ben uzun yıllarımı oyun oynamakla geçirdim iş hayatına girsem de hep böyle devam etti. Askere giderken oyun bilgisayarımı satmıştım geldiğimde özel oyunlarını oynamadığım için PS4 alıp ona özel bütün oyunları vs bitirdikten sonra ondan da sıkıldım ve sattım. Bu esnada işte çalışıyordum şu an 7 aydır oyun oynamıyorum ve hayattan keyif alamıyorum farklı şehirde olmalarından dolayı hiç arkadaşım yok. Olsa bile hayat çok pahalı dışarı çıkıp bir şey yapsan bir çay olmuş 10 lira neyse konumuza dönelim ben hayatta hiçbir şeyden oyun kadar keyif almıyorum. Ne bileyim evlilik düşünmüyorum veya başka bir hayalim yok kafamda en mutlu neyde oldum diye düşününce sabahlara kadar Knight Online oynadığım CS:GO attığım oyunlar kurduğum sanal ortamdaki güzel arkadaşlıklar ve gırgır şamata geliyor. Ne bileyim dışarıdaki gördüğüm insanlar gibi olamıyorum çok gezmeyi sevmiyorum işe git gel oyun oyna hayalini kurduğum tek hayat bu aslında bazen başka hayaller kurmalıyım bunların sonu yok desem de kendimi bu düşünceden alamıyorum. Yani oyun oynayamadıktan sonra bana her şey sıkıcı geliyor.
Ağır olmadığı sürece yorum ve eleştirilere açığım sizlerle durumumu paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim ben de. Gayet de sosyal biriyim ama evde oturup bilgisayarımdan oyun oynamak bana da çok zevkli geliyor. Dışarı adım atınca cepten 100 lira çıkıyor direkt. O yüzden dışarı, sadece 101 oynamak için çıkıyorum artık.

İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı
Önce hafiften bir rüzgar esiyor;
Yavaş yavaş sallanıyor
Yapraklar, ağaçlarda;
Uzaklarda, çok uzaklarda,
Sucuların hiç durmayan çıngırakları
İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı

Senin isteğin böyle bir şey bence.:D

Hocam hepinize katılıyorum ama insan düşünüyor ve huzursuz hissediyor yaş geçiyor ve başka şeyler yapmak gerekiyor fakat oyun oynama düşüncesi beni hayatın diğer güzelliklerinden alıkoyuyor.
Mesela insanlardan uzaklaşıyorum oyun oynadığımda kimseyle oturup sohbet edesim gelmiyor vs vs.

Geleceğimi gördüm sanki. Bende öyle birkaç kafa dengi arkadaşlarım ile çıkmadığım sürece dışarı çıkmayı sevmiyorum genelde bilgisayar başında geçiriyorum zamanımı sınav senem olduğu için 1 hafta önce oyun oynamayı bıraktım ama oynayasım geliyor 9 ay dayanmaya çalışıyorum sınavdan sonra aynı şekilde devam edeceğim muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı