Kalabalık beni izlerken heyecanlanıyorum

Karşındakini ne konuda kendinden üstün görüyorsun? Hiçbir becerin, bilgin, öğrendiğin bir şey yok mu bu hayatta? O kadar yıl yaşadın, öğrendiklerin bile yeter kendine değer verebilmen için. Ha eğer kendine olan değerini arttırmak istiyorsan öğrenmek istediğin herhangi bir şey üzerine çalış, kendini bir işe ver bir şeyler yap en azından. Ne olduğunu ben söyleyemem. Kendini ne yaparken faydalı buluyorsan onu yap.

CS:GO'da Clutch pozisyonunda kaldığımda 4 kişi beni izlerken, kalabalık beni izlediği esnada konuşurken, futbol, voleybol, basketbol gibi oyunları kalabalık beni izlerken, yani kalabalığın önünde herhangi bir aktivitede bulunurken aşırı heyecanlanıyorum. Mesela CS:GO'da 1vs3 kaldım elim Mouse'tan kesiliyor o sırada karşımda mm oyuncusu olsa bile vuramıyorum. Bunun sebebinin şahsen öz güven eksikliği olduğunu düşünüyorum. Sizce sebebi nedir? Herhangi bir tedavisi var mıdır?
Ben de sizin gibiyim. Hele ki oyunlarda. Heyecanlandığım için elim titremeye başlıyor ve mouse kullanmam zorlaşıyor. Bence karşıdakini senden iyi gördüğün için öyle oluyor.

Oyundan bahsediyorsanız, oyunu ciddiye almayın. Takım arkadaşlarınızı da ciddiye almayın. Susturun öyle oynayın. Hatta o raundu kaybetmişsiniz gibi rahat oynayın. Kimsenin siz kaybettiniz diye size bir şey söylemeye hakkı yok

Yeni konular

Geri
Yukarı