Oyun oynarken çok öfkeleniyorum

Bunun çözümü falan yok. Rekabetçi oyunlar her insanı sinirlendirir ama sizinki aşırı düzeydeyse ve bu durumdan rahatsızsanız rekabetçi oynamayın. Singleplayer'ın kralı olan birkaç oyun önerelim size yavaş yavaş aramıza katılın.
Ya da oyunlarda ciddi bir biçimde oynamayın ve arkadaşlarınızla rekabetçilerden çok co-op oyunlar ile eğlenin.
Ek olarak cidden Phcooly gibi oluyorsanız acilen oynadığınız oyunlara ara verin.O arkadaş bir hasta.

Hocam bende de küçükken oluyordu böyle masaya falan vuruyordum.
Sonra kendiliğinden geçti, artık gayet sakinim. Yani sakin derken heyacanlıyım ama sinirli değilim.
Bir dakika hocam siz 21 yaşındasınız 😃?

Bunun çözümü falan yok. Rekabetçi oyunlar her insanı sinirlendirir ama sizinki aşırı düzeydeyse ve bu durumdan rahatsızsanız rekabetçi oynamayın. Singleplayer'ın kralı olan birkaç oyun önerelim size yavaş yavaş aramıza katılın.
Ya da oyunlarda ciddi bir biçimde oynamayın ve arkadaşlarınızla rekabetçilerden çok co-op oyunlar ile eğlenin.

Hocam Doom oynasın ne sinir kalır, ne stres :D

Monitörün kablosunu yumrukla çıkarttım ve CraftRise'da 6 saatlik ban yedim.👍

Bak bu da kırdığım kasanın son hali.

Sonra gittim yeni kasa aldım.

Dosya Ekleri

• 20210503_224315.jpg
    20210503_224315.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 49
Eğer günlük hayatta küfür ve argo kullanmıyor, kullanma ihtiyacı da hissetmiyorsam bunun sebebi bütün küfür ihtiyacımı oyun oynarken giderdiğimdendir.

Bir de iyi yanından bakın derim. (y)

He, bileşenlere zarar veriyorsanız işte bu sıkıntı.

Eğer günlük hayatta küfür ve argo kullanmıyor, kullanma ihtiyacı da hissetmiyorsam bunun sebebi bütün küfür ihtiyacımı oyun oynarken giderdiğimdendir.

Bir de iyi yanından bakın derim. (y)

He, bileşenlere zarar veriyorsanız işte bu sıkıntı.
Technopat'tan cahiller içerisinden çıkınca bütün içimi boşaltıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı