Oyun oynarken en ufak bir şeyden bile korkmak

Daha önce oynamadım ve korku oyunlarını pek oynayamıyorum. Biraz tırsak bir insanım. Her neyse sizce şu an Steam üzerinden alınmalı mı? Son paramı buna mı harcamalıyım?
Kulaklarınızı aşırı rahatsız edecek, lakin oyunda jumpscare yediğimi hatırlamıyorum tam bitirmemiştim ama 14 lira fazla değil bu oyun için. Psikoloji havası çok iyi verilmiş.

Daha önce oynamadım ve korku oyunlarını pek oynayamıyorum. Biraz tırsak bir insanım. Her neyse sizce şu an Steam üzerinden alınmalı mı? Son paramı buna mı harcamalıyım?
Korkuyorsanız kesinlikle uzak durun. Oyun, kişiyi psikolojik olarak etkileyebilecek çok fazla öğe taşıyor.
Oyun açılırken bile uyarı veriyor "Çok sayıda psikoz öğe bulunmakta, detaylı bilgi için internet sitemizi ziyaret edin, etkilenme durumunda psikoloğunuza başvurun." tarzında, tam hatırlamıyorum.

Dark Souls, Nioh, Sekiro oyna hatta Playstation'ın varsa kesinlikle Bloodborne oyna. Ben bosslardan çok korkuyordum başta, hatta "iade etse miydim?" diye düşündüm. Bloodborne'u 1 hafta önce bitirdim. Oyun oynadığımı hissettim. İçimdeki o eski aşk alevlendi. Souls-like oyunları candır, canandır. Bu seriden girersen oynayamayacağın oyun olmaz bence.
Dark Souls, Nioh, Sekiro oyna hatta Playstation'ın varsa kesinlikle Bloodborne oyna. Ben bosslardan çok korkuyordum başta, hatta "iade etse miydim?" diye düşündüm. Bloodborne'u 1 hafta önce bitirdim. Oyun oynadığımı hissettim. İçimdeki o eski aşk alevlendi. Souls-like oyunları candır, canandır. Bu seriden girersen oynayamayacağın oyun olmaz bence.
Konuyu dikkatsiz okumuşum pardon. Korkuyorsanız oynamayın yahu 😁. Bir sürü oyun türü ve oyun var, onlara yönelin.

Küçükken hiç korku oyunu oynamadım. Film de izlemedim. Galiba alışık olmadığım için.
Küçükken abim oynardı ben de arkasında gizlenerek izlerdim. Sonra bir kaç sene aynı oyunu internet kafeler de görünce orada da aynı şekil korku oyununa girip çıkardım. Kendimi alıştıra alıştıra ve çocuk yaşlarda kuzenim evimize kalmaya gelince korku filmleri falan CD yapıp onlarla beraber izlerdim, sonra korku uykuda da devam ederdi, yattığımda perdeden çıkacak sanırdım yorganın içine gizlenirdim. Sanırım alıştım artık öyle böyle, şimdi korku oyunları çok seviyorum işte ;)

Geri
Yukarı