Oyun oynarken internetin gitmesi sizi ne kadar sinirlendiriyor?

Ne kadar sinir oluyorsunuz?

• Asla olmam.

Oy: 3 2,5%
  • Az da olsa sinir olurum.

Oy: 12 10,1%
  • Biraz üzülür/kızgın olurum.

Oy: 13 10,9%
  • İnternet sağlayıcısına ......

Oy: 91 76,5%

• Oy verenlerin toplamı
    119
Ev seninse değişelim mi? Bendeki iki katlı ve meyve ağaçları var :D. Sulayıp ilaçlarsan 20 yıl falan beleş meyve yersin. Kırşehir'e taşınmış olursun, trafik de yok hem.
Fiber kutumu da söküp geliyorum. Sövmeden, sinirlenmeden rahatlıkla meyve yiyerek oyun oynarız. Bahçede mangal daha keyifli olur yine de. Bahçeli yer bulması zor oluyor artık. 😂

@Megaton alt katlara sofra bezi falan çırp, tavana falan değnek vur ki üst katlar taşınsınlar, yerine ben taşınayım. İnternet 20 dakikada bir kopunca bahçedeki ağaçların bile kıymeti olmuyor. Kirazı 15 liraya alabilirsin fakat altyapıyı 5 yılda zor getiriyorlar.

@Tim o daha iyi fikirmiş. 2 ağaç kesip oduna çevirdim, mangal vb. yapmak basit iş :D.

@Megaton alt katlara sofra bezi falan çırp, tavana falan değnek vur ki üst katlar taşınsınlar, yerine ben taşınayım. İnternet 20 dakikada bir kopunca bahçedeki ağaçların bile kıymeti olmuyor. Kirazı 15 liraya alabilirsin fakat altyapıyı 5 yılda zor getiriyorlar.

Ev sahibi en alt kata taşınacak hocam bu sayede en üst kat belki boş kalır. Hem teras var ayırca ev 200 metre kare yeter galiba. Ama asansör yok.

Türk Telekom'un başına bir gelirse benim (bed)dualarımdandır.

@Tim sen ne zaman moderatör oldun? :D
Konu altına gereksiz mesaj sormasak daha iyi.

@Megaton burada fiber vardı 100 Mbps, 3 gün önce xDSL istatistiklerine bir baktım 56 Mbps'e düşürülmüş. Üstelik VDSL. Sanırım biri benden daha çok para verip benim evin altyapısını kendine taşıttırdı. Türk Telekom sonuçta, portu bile habersiz değiştirebilir. Hayır başvuru yapsam bu kadar hızlı olamazlar, ne kadar para veriyorsa diğer adam, bir günde taşımışlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı