Çözüldü Oyun oynarken sistem kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

v4lenci

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu sıralar Zula oynamaya başladım gayet güzel oynuyordum. 1-2 haftadan sonra 1. maçımı rahat atıyorum 2. maç ilk 3 raundda sistemim kapanıyor işlemci macunundan dolayı olduğunu düşündüm değişirdim fakat aynı sorun devam ediyor(sistemim pek iyi değil) oyunda iken CPU değeri 40-60 oluyor genellikle. Dün 4-5 saat Mafia 2 oynadım hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Çözüm
Arkadaşlar sorunu düzelttim. Diskimde bir sorun varmış, diskimi temizledim ve düzeldi. Yardımlarınız için teşekkür ederim, iyi sosyaller.
Yok Power tuşu ile kapatmıyorum Windows çubuğundan kapatıyorum. Bilgisayarı kullanıyorum ne yaparsam yapayım hiç sorun yok fakat bilgisayarı yeni açmış olsamd Zula'ya giriyorum 2. rekabetmi maçımın başında bilgisayar kapanıyor.

Denedim hocam umarım işe yarar fakat bu bilgisayara zarar vermez değil mi hata olduğunda.

Eskiden bende olmuştu hocam oyun oynarken sistem kendisini yeniden başlatıyordu bende kapatmıştım. Bir şey olmamıştı ama hep dikkatli olurum. Ufak bir hatada kontrol ederim Görev Yöneticisi'nden.

Hocam düzelirse çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın. Olmaz ise ayarı tekrar geri açın ne olur ne olmaz. :D

Eskiden bende olmuştu hocam oyun oynarken sistem kendisini yeniden başlatıyordu bende kapatmıştım. Bir şey olmamıştı ama hep dikkatli olurum. Ufak bir hatada kontrol ederim Görev Yöneticisi'nden.

Hocam düzelirse çözüm olarak işaretlemeyi unutmayın. Olmaz ise ayarı tekrar geri açın ne olur ne olmaz. :D

Maalesef düzelmedi bence de @Cefe_55 arkadaşında dediği gibi problem PSU da PSU test yapacağım bir sorunla karşılaşırsam tekrar bilgilendiririm.

Zaten Elektrik Kesilmiş gibi kapanıyorsa sorun PSU da olur genellikle ama uyarmayı unuttum anı elektrik kesintisi anakarta zarar verebilir.

Arkadaşlar şu sıralar Zula oynamaya başladım gayet güzel oynuyordum. 1-2 haftadan sonra 1. maçımı rahat atıyorum 2. maç ilk 3 raundda sistemim kapanıyor işlemci macunundan dolayı olduğunu düşündüm değişirdim fakat aynı sorun devam ediyor(sistemim pek iyi değil) oyunda iken CPU değeri 40-60 oluyor genellikle. Dün 4-5 saat Mafia 2 oynadım hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.

PSU ısınıp kapanıyordur, PSU giriş çıkışındaki tozu temizleyip deneyin.

Sistem kaç yıllık kısa devre var sanırım ekran kartı veya RAM ile alakalı olabilir.

Arkadaşlar sorunu düzelttim. Diskimde bir sorun varmış, diskimi temizledim ve düzeldi. Yardımlarınız için teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı