Oyun Pc'si mi Ps4 mü ?

@Silinen üye bence o iş sakat ya adam hala oyunun serialini kullanıyorsa. Böyle bir durum yoksa lütfen dövmeyin hiç ps sahibi olmadım. :D

Bence pc daha avantajlı para olmadığı zaman ps 4'de ne yapabilirsiniz başka oynunuz yoksa sürekli aynı oyunu oynarsınız ki bu da çok kötü bir durum bence, ama pc'niz varsa en azından para biriktirene kadar korsan oyun oynayabilirsiniz.

Ps Plus üyelik 99 ₺ değil mi?

Bence zaten ortalama bilgisayarı olan Ps4 tercih edebilir. Network üzerinden 135 ₺ civarı oyunlar, ayrıca Plus üyelere özel indirimler de oluyor.

Ps4 ün dört beş sene sonra pert olma ihtimali de yok gibi, dibine kadar kullanırsın. Zaten oyunlar tek bir donanıma hazırlanarak geliyor. Devri kapanmış Ps3 için Gta V örnek verilebilir.

Her şeyi bir yana bırakırsak, pcnin yanında çok ıvır zıvır var. Bir de sorun çıkma ihtimali yüksek. Sürekli driverların güncellerini takip etmen gerek. Her şey doğrudur bir sorun olmaması gerekir ama olur. Yok ramler sıkıntı yapar yok Hdd sorun çıkarır. Windowsda eksik dosyalar vardır vs. Orijinal Windows satın almak ayrı konu. Yok anti-virüs. Bana kafa ağrısı gibi geliyor. Burda şahane donanımları olup oyunlarda sorun yaşayan arkadaşlar var. Benim başıma gelse oturur ağlarım yeminlen. :)

Arkadaş yayılır 100 ekran hd tv'de keyfime bakar oyunumu oynamak isterim ben. Pek ala internette de gezersin yani. Youtube desteği de geldi.

Ha pcnin artıkarı yok mu? Bi ton. Ama insanın kafasının bi 10 sene rahat olması kadar zevk veren bir şey yok. Exclusivelersen bahsetmiyorum bile.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı