Oyun yapmak için tavsiyeler

Önemli olan hayal etmen. Çalışırsan yaparsın. Önce basit oyunlarla başla, sonra kendini geliştirdikçe, daha'da büyütürsün hayallerini, hiç bir şey hayal etmeden olmaz, her şey hayalle çalışmakla olur, Elon musk. Onu örnek al, azimle yürü.

Çevrende bu işi yapmak isteyen arkadaşların varsa toplaşın bi ekip kurun. Toplu bir şekilde öğrenip toplu bir şekilde fikir sunmanız gerekiyor. Her beyin aynı değildir. Birisinin düşündüğünü diğeri düşünmez. Fakat düşünen kişi ileriye dönük olup olmadığını düşünemeyebilir.

Arkadaşlar konuyu açalı birkaç ay oldu ve ben yeni tavsiyeler almak istiyorum. Öğrenmek iyidir. Aramızda tecrübeli yazılımcılar, yazılım konusunda çok bilgi sahibi insanlar vardır. Rica etsem bu yazıyı okuyan herkesten, en az 1 tavsiye alabilirmiyim? Tekrar yazıyorum bu benim hayalim, zor da olsa başarmak istiyorum.

Arkadaşlar konuyu açalı birkaç ay oldu ve ben yeni tavsiyeler almak istiyorum. Öğrenmek iyidir. Aramızda tecrübeli yazılımcılar, yazılım konusunda çok bilgi sahibi insanlar vardır. Rica etsem bu yazıyı okuyan herkesten, en az 1 tavsiye alabilirmiyim? Tekrar yazıyorum bu benim hayalim, zor da olsa başarmak istiyorum.
Android kısmını beğenmediysen başka bir dil ve sistem için yapmaya başla.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı