Oyun yazılımcılığı vs Web yazılımcılığı

Oyun yazılımcısı mı olmalıyım Web yazılımcısı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    56
İş bulmak için freelance iş yapabilirsin web site için.
Oyun işi daha zor olacaktır hiç bilmeyen biri için web site için tasarım falan daha çok kişi ilgilenir.

İş bulmak için freelance iş yapabilirsin web site için.
Oyun işi daha zor olacaktır hiç bilmeyen biri için web site için tasarım falan daha çok kişi ilgilenir.
Hocam oyun yazılımcılık daha mı zor? Web yazılımcılığı youtube den öğrenir miyim yada udemy gibi kurslar var mı ücretsiz olan? Web yazılımcılık için websitemiz olması gerekir mi?

Hocam oyun yazılımcılık daha mı zor? Web yazılımcılığı YouTube'dan öğrenir miyim ya da Udemy gibi kurslar var mı ücretsiz olan? Web yazılımcılık için websitemiz olması gerekir mi?

Bionluk fiverr gibi sitelere örnek resimler koymalısın ki insanların dikkatini çeksin oyun yazılımcılığı çoğu kişi için daha zor daha kapsamlı YouTube'da çok kapsamlı her şeyini öğrenemeyebilirsin Udemy gibi yerlerde ücretsiz kurslar var mı bilmiyorum fakat Udemy gibi yerlerde parayla güzel hizmet veren insanlar var.

Bionluk fiverr gibi sitelere örnek resimler koymalısın ki insanların dikkatini çeksin oyun yazılımcılığı çoğu kişi için daha zor daha kapsamlı YouTube'da çok kapsamlı her şeyini öğrenemeyebilirsin Udemy gibi yerlerde ücretsiz kurslar var mı bilmiyorum fakat Udemy gibi yerlerde parayla güzel hizmet veren insanlar var.
Hocam web programlama öğrenmek istiyorum gerçekten öğrenemez miyim youtube den?

Yeni konular

Geri
Yukarı