Oyuna yüklü miktarda para yatırmak mantıklı mı?

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Roblox oyununa "3615" TL gibi fiyatlarda bir item almak istiyorum fakat almak ile almamak arasında gidip geliyorum. Alsam sonradan pişman olur muyum? Bu parayı başka yerlere mı harcamalıyım? (Bende bu fikirdeyim). Size danışmak istedim bence bir oyun için çok fazla bir para çünkü 3.5K bir fiyattan bahsediyoruz hem de bir oyun için.

Arkadaşlar Roblox oyununa "3615" TL gibi fiyatlarda bir item almak istiyorum fakat almak ile almamak arasında gidip geliyorum. Alsam sonradan pişman olur muyum? Bu parayı başka yerlere mı harcamalıyım? (Bende bu fikirdeyim). Size danışmak istedim bence bir oyun için çok fazla bir para çünkü 3.5K bir fiyattan bahsediyoruz hem de bir oyun için.
Roblox için değmez başka bir oyuna yatıracak olsan belki hesabını kolay satabilirdin ama o kadar pahalı roblox hesabını alan da olmaz.

İnsanların yaşı ile dalga geçip eziklemek sence yaşı ergenlikten çıkmış bir insan için normal mi? Bu arada konu fiyasko zaten onu geçte direkt troll diyerek çocuğa saldırmışsın :D
UçanMuz bu kadar alındığına göre sen de 14 yaşında falansın anladığım kadarıyla. Yaşının küçük olması sorun değil de 13 yaşındaki biri nasıl 3500 tl bulup da oyuna yatıracak ona atıf yapmıştım ben. Babası döver muhtemelen duysa.

Komik çünkü.

Yaşının 13'ten küçük olduğuna eminim. Cebinde 5 kuruş yok burada 3500 TL oyuna yatıracağım yatırmalı mıyım diyorsun.

Herkes sizinle aynı hayatı yaşamıyor saçma sapan davranmayın boş konuşacaksanız çıkın gidin başka konuya adam fikir danışıyor.

Ben yerinizde olsam 3500 TL yatırmazdım pişman olursunuz yapmayın.

Geri
Yukarı