Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
300-750
o yüzden internet kafelerde bunlar kullanılıyor dimi
İnternet kafedekiler düzgün mü sence? Her yeri yıpranmış, tamamen dışarıdaki sesi alan ve sesi veren, rezil kulaklıklar. Ucuz diye zamanında almış internet kafe sahipleri.

Y-yok bu şakadır ya, şaka di'mi? Çünkü o bütçedeki kulaklıkların geneli Rampage'i ezer geçer. @Heimlich @GalaxySal450 @Berkay Kiraz @Paper.C @616833 @GoktugT

Bu bütçede üstteki Gamenote olan kulaklığı veya rush ER3'ü önerebilirim.

@Xxxtentacion1667 internet kafeler niye ucuz sanıyorsunuz?

Üstelik nereden çıktı bu düzgün hiçbir internet kafede bulunmaz bu.

Bildiğin bir tık daha ucuz olan bir kulaklık var mı? Bilgisayar için olacak.

Kötü yorumlardan Sadece kulaklığın dışa ses vurduğunu okudum az önce
O kadarla sınırlı olsa iyi. Trendyol gibi yerlerin yorumlarına bakmanı önermem. Dediğim gibi birçoğu daha önce adam akıllı bir ürün deneyimlemediği için çok iyi sanıyor. Bizim insanımızda kendi malını övme huyu da var tabii. Forumlarda daha düzgün yorum,inceleme bulabilirsin.

E-sporcular, yt kanalları yayıncılar vw sponsorluk aldığı için kullanıyor. Para karşılığı reklam.
Bende e-sporcuyum çoğu onun için yapıyor zaten ben Rampage en iyisi demedim ondan iyileride var Rampage ortalamanın azıcık üstünde bir kulaklık

Bende e-sporcuyum çoğu onun için yapıyor zaten ben Rampage en iyisi demedim ondan iyileride var Rampage ortalamanın azıcık üstünde bir kulaklık
Ortalamanın üstünü geç ortalama bile olamaz. Bu kadar kişi boşuna kötülemiyoruz. Gerçekten iyi olsa onu överdik. Neden iyi olanı kötüleyelim yoksa.

@Xxxtentacion1667 ortalama falan değil bu, ortalama dediğin şey de kötü kısmın ortalaması, yine de ortalama bir şey değil bu.

Bildiğin bir tık daha ucuz olan bir kulaklık var mı? Bilgisayar için olacak.
Rush ER3 F/P bir kulaklık, aşırı derecede hem de. Kullanmışlığım oldu (Şuan serviste) ve çok iyi. Daha ucuzlarında ses kasmak vs. zor olur.

Bu satıcıdan aldım, gayet iyi geldi.

Tek çıkan sorun mikrofonun kopması ile alakalıydı onu da bugün keşfettim, ablam kullanırken mikrofonu çok çevirmiş ve kopmuş, yani o da donanımsal sorun değilmiş. Onun dışında mikrofon düşüyor, tek pozisyonda durabiliyor.

Rampage en iyisi demedim ondan iyileri de var.
Az önce genelini tekler diyordun?

Son düzenleme:
@Xxxtentacion1667 ortalama falan değil bu, ortalama dediğin şey de kötü kısmın ortalaması, yine de ortalama bir şey değil bu.

Rush ER3 F/P bir kulaklık, aşırı derecede hem de. Kullanmışlığım oldu (Şuan serviste) ve çok iyi. Daha ucuzlarında ses kasmak vs. zor olur.

Bu satıcıdan aldım, gayet iyi geldi.

Tek çıkan sorun mikrofonun kopması ile alakalıydı onu da bugün keşfettim, ablam kullanırken mikrofonu çok çevirmiş ve kopmuş, yani o da donanımsal sorun değilmiş. Onun dışında mikrofon düşüyor, tek pozisyonda durabiliyor.

Az önce genelini tekler diyordun?
piyasa ya bakmanı öneririm çöp kulaklıklar çok iyi kulaklıklardan daha fazla

Geri
Yukarı