Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
300-750
@WXeray V2 X stereo, sanal 7.1 var ama ben hiç beğenmedim 7.1 performansını açıkçası. Stereo hali ile adamların yeri çok daha rahat anlaşılıyor. Ses kartım sanırım Realtek 293 gibi bir şey idi, B450'nin ses kartına denk veya daha kötü olması lazım, emin değilim.

Ses kalitesi nasıl? Müzik dinlerken falan kaliteli iş yapıyor mu? Benim için ses kalitesi de önemli çünkü.

Ses kalitesi nasıl? Müzik dinlerken falan kaliteli iş yapıyor mu? Benim için ses kalitesi de önemli çünkü.
Kalitesi güzel, özellikle telefona takınca inanılmaz kaliteli bir sesi var. Ama bass'lar rezalet. İleride yanına müzik için ayrı bir kulaklık almak mantıklı olurdu. Dediğim gibi bass konusunda üzebilir onun dışında güzel, seste geçirmiyor.

Kalitesi güzel, özellikle telefona takınca inanılmaz kaliteli bir sesi var. Ama Bass'lar rezalet. İleride yanına müzik için ayrı bir kulaklık almak mantıklı olurdu. Dediğim gibi bass konusunda üzebilir onun dışında güzel, seste geçirmiyor.

Bass benim için önemli aslında. Oyunlarda da ayak sesleri bass oluyor ondan dolayı rahat ses kasabileceğimi düşünmüyorum. HyperX Cloud 2'ye karar verdim fiyatlarının inmesini bekleyeceğim. Çünkü stoklarda yok ve fiyatı aşırı uçtu.

Bass benim için önemli aslında. Oyunlarda da ayak sesleri bass oluyor ondan dolayı rahat ses kasabileceğimi düşünmüyorum. HyperX Cloud 2'ye karar verdim fiyatlarının inmesini bekleyeceğim. Çünkü stoklarda yok ve fiyatı aşırı uçtu.
Ayak seslerini duymakta sorun yok uzaktaki adamı bile rahatlıkla duyabiliyorsunuz ama Cloud 2 daha iyi olur tabii.

Ayak seslerini duymakta sorun yok uzaktaki adamı bile rahatlıkla duyabiliyorsunuz ama Cloud 2 daha iyi olur tabii.

Cloud 2 düşecek gibi durmuyor. Hepsinin fiyatı gün gün yükseliyor. BlackShark v2X veya AOC GH300 bugün karar verip sipariş edeceğim çok uzadı bu kulaklık konusu.

Ben v2X alırdım. Ses kartınız da yetecektir muhtemelen.

Öyle yapacağım muhtemelen. Ayrı olarak ses kartı alsam USB çeviren oluyor mu öyle?

Öyle yapacağım muhtemelen. Ayrı olarak ses kartı alsam USB çeviren oluyor mu öyle?

Örneğin bu.

Örneğin bu.
Evet olur. Çoğu kişi sizin anakart ile memnun kalmış ama ses kartı ile daha da iyi olabilir tabii. Model önerim yok maalesef.

Geri
Yukarı