Oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
3000

Erkandincr

Femtopat
Daha fazla  
SteelSeries Arctis Nova 1 kablolu.
Logitech G435 kablosuz.
Corsair HS55 kablosuz.
ASUS TUF Gaming H1 kablosuz kulaklığı.
Logitech G432 kablolu.
SteelSeries Arctis Nova 3 kablolu.
Corsair HS80 kablolu.
HyperX Cloud 3 kablolu.
Razer BlackShark V2 X kablolu.

Hikaye oyunları ile YouTube içerik üretmek için alınacaktır. Mikrofon performansı çok iyi olmasını istiyorum çok iyi olması lazım hangisini önerirsiniz bunlardan birini alacağım hangisi mikrofon performansı iyi ve ses kalitesi iyidir rica ediyorum önerilerinizi bekliyorum konuyu gören herkes cevaplasa iyi olur.

SteelSeries Arctis Nova 1 kablolu.
Logitech G435 kablosuz.
Corsair HS55 kablosuz.
ASUS TUF Gaming H1 kablosuz kulaklığı.
Logitech G432 kablolu.
SteelSeries Arctis Nova 3 kablolu.
Corsair HS80 kablolu.
HyperX Cloud 3 kablolu.
Razer BlackShark V2 X kablolu.

Hikaye oyunları ile YouTube içerik üretmek için alınacaktır. Mikrofon performansı çok iyi olmasını istiyorum çok iyi olması lazım hangisini önerirsiniz bunlardan birini alacağım hangisi mikrofon performansı iyi ve ses kalitesi iyidir rica ediyorum önerilerinizi bekliyorum konuyu gören herkes cevaplasa iyi olur.
Corsair HS80 önerimdir.

Hocam YouTube içerik üreticem bunun için exstra masraf yapmak istemiyorum mikrofon kalitesi içerik üretmek için iyi midir ve ses kalitesi iyi midir?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kablolu testi olarak bunu bulabildim, inceleyebilirsiniz. Attığınız kulaklıkların arasında en iyisi Cloud 3 ama mikrofon hakkında bir bilgim yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kablolu testi olarak bunu bulabildim, inceleyebilirsiniz. Attığınız kulaklıkların arasında en iyisi Cloud 3 ama mikrofon hakkında bir bilgim yok.

Anladım sağ olun.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı