Oyuncu mouse önerisi

Neukâlion

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, avuç içi tutuşa uygun olan A4Tech Bloody W60 Max ve Zowie za serisi ile aynı olan mouseleri önerir misiniz?
Tercih ettiğim sensörler 3360, 3389, Hero 25k, true move sensör serisi.

Uzunluk 20.
Genişlik 10,5

Aslında düşündüğüm iki mouse var. SteelSeries Rival 5, Logitech G703.

Bütçe: Sınırsız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G PRO X superlight.

İlk başta bende onu düşündüm ama pek detaylı bilgi bulamadım avuç içi tutuşa uygun mu? Ve biraz küçük geldi bana ölçüleri deneme şansım olmadı ama.

Logitech G PRO X superlight.
Length: 5.0" (126 mm)
Height: 1.6" (40 mm)
Width: 2.5" (63 mm)
Grip width: 61 mm.

Küçük gelen tarafı ise uzunluğu hariç diğer ölçümleri ben şu an Razer DeathAdder V2 kullanıyorum.

Razer DeathAdder V2.
Length: 5.0" (126 mm)
Height: 1.7" (43 mm)
Width: 2.8" (70 mm)
Grip width: 65 mm.

Razer DeathAdder v2'nin sağ el ergonomik bir mouse olduğunu biliyorum fakat artık fareyi tuttuğumda mouse tutuş şeklim ve mouse bir tuhaf geliyor avuç içi za serisi tarzı mouseler daha rahat geliyor o yüzden değiştirmek istiyorum ama Logitech G PRO X superlight ölçüleri elime uygun olmadığını düşünüyorum Razer'in ölçüleri çok iyi hatta Razer'den daha büyük bir mouse olsa bile daha iyi olur benim için.

Model O'yu aldım ve 5 gün kullanıp iade ettim kendisi hem biraz küçük geldi hem de avuç içi tutuşa uygun değildir kendisi Zowie fk serisinin kopyasıdır.

Xtrfy M42, endgame xm1.

Aslında XM1 almayı çok istiyordum internetteki ölçüleri küçük gibi gelmişti ama denememiştim teşekkürler tavsiyeleriniz için iki mouse'yide alıp deneyeceğim.

M42 küçük bir fare, elinize uyacağını düşünmüyorum. XM1r önerebilirim.

XM1 daha büyük değil mi XM1R'den? İnternetteki ölçülerine baktığımda XM1 daha büyük ölçülere sahip.

Aslında SS Rival 5, Logitech G703 ve endgame XM1 arasında kaldım aslında direkt XM1 almak istiyorum 3389 sensör piyasanın şu an en iyisi diyebiliriz ama XM1'in ölçüleri;

Length: 4.8" (122 mm) uzunluk.
Grip width: 60 mm kavrama genişliği.

Uzunluk ve kavrama genişliğinin küçük olması beni korkutuyor. Minimum kavrama 63mm, uzunluk 5.0 elime tam uyacağını düşünüyorum.

El ölçülerim:
Uzunluk 20.
Genişlik 10, 5

Sizce tercihim ne olmalı biraz yardımcı olur musunuz rica etsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı