Oyuncu mouse önerisi

Logitech G502 nasildir hocam onu da çok görüyorum Google'a best Gaming mouse 2023 yazınca da o çıkıyor bazı listelerde 1.sırada
Çöp. Logitech GPX dışı çöp. Adı olan bir markadan ibaret.

Hero olanı belki alınır diyecektim fakat benchpress yapılan mouse. Bilmem kaç gram ağırlıkta ve Switch'ler kötü oluyor genelde. Almamak için bir kaç sebep işte.

G300s kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor üst modelini hayal bile edemiyorum FPS oyuncusuyum.
G300s de berbat bir mouse. Kaç sene kullandım Minecraft için. Delirtti. Double click, kabloda temassızlık ve bir sürü sorun.

G300s de berbat bir mouse. Kaç sene kullandım Minecraft için. Delirtti. Double Click, kabloda temassızlık ve bir sürü sorun.

Temassızlık sorunu yok 2-3 yıldır kullanıyorum.

Çöp. Logitech GPX dışı çöp. Adı olan bir markadan ibaret.

Hero olanı belki alınır diyecektim fakat benchpress yapılan mouse. Bilmem kaç gram ağırlıkta Switch'ler kötü oluyor genelde. Almamak için bir kaç sebep işte.
Hocam deathadder v3 pro yerine V3 alsam kablolu olanı neler değişir dpı fln farkı var mı genelde yüksekte oynuyorum dpı

Hocam DeathAdder V3 Pro yerine V3 alsam kablolu olanı neler değişir DPI falan farkı var mı genelde yüksekte oynuyorum DPI.
Sensör olarak farkı yok diye biliyorum. 30000 DPI'da oynayacak haliniz yok. DAV3 Pro ve normali harika bir Coating'e sahip. Tereddütsüz alabilirsiniz. Wired olanı için 2000 TL iyi.

Hocam CS:GO'da çok başarılı bir E-Spor takımında oynayan br0 nickli arkadaş Rival 3 kullanıyor. Çok komik değil mi?
Shape alışkanlığı falandır. Ya da para kazanmak için.

Geri
Yukarı