Oyuncu mouse önerisi

Hocam vallahi bu model güzeldir sensörüde kaliteli bu fiyata daha iyisi var mı bilmiyorum.

Fakat çok çok hafif bir model hocam. Biraz daha ele gelecek ağır bir mouse arıyorum ben. Fakat bu da değerlendirilecek bir model, gerçekten dediğiniz kadar kaliteli bir model. Öneriniz için teşekkür ederim, farklı önerileriniz olursa değerlendirmek isterim.

Yalnız o mouse çok hafif bir mouse siz ağır bir mouse istiyordunuz sanırım.

Çok doğru hocam. Mouse aşırı hafif yok gibi bir şey, fakat kalitesinden ödün verilmemiş. Sizin istediğim tarzda bir öneriniz var mıdır?

Fakat çok çok hafif bir model hocam. Biraz daha ele gelecek ağır bir mouse arıyorum ben. Fakat bu da değerlendirilecek bir model, gerçekten dediğiniz kadar kaliteli bir model. Öneriniz için teşekkür ederim, farklı önerileriniz olursa değerlendirmek isterim.

Çok doğru hocam. Mouse aşırı hafif yok gibi bir şey, fakat kalitesinden ödün verilmemiş. Sizin istediğim tarzda bir öneriniz var mıdır?
Pek anlamam ben mouslerden bende sizin gibi konu açtım tutuş şekli falan yazdım bana bunu önermişlerdi aldım ben yazın tabi ben 1000 TL küsüre almıştım şimdi fiyatı uçmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı