Oyunda Allah ve Atatürk'e Söven Şahıs

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dini değerlere alenen hakaret ve Atatürk ve onun mirasına alenan hakaretten suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Böyle mahluklar böylece azalarak biter inşallah.
Gecen gun LoL oynarken basima geldi, bir karakteri banladim ve herif hicbir sey yazmadan "senin ataturkunu ..." diyerek girdi.

Basta bir sey demedim, sinirlendim ve raporladim lobide. Oyun basladiktan sonra oyunumuzu sabote etti. Ayrica, oyun icinde de "ataniz mezarda bilmemne" seklinde devam etti saygisizligina. Ben de kendime yenik dustum yeter diyip "ben de senin allahini ..." seklinde girdim. Boyle insanlari bir odaya koyup sabah aksam gozlerini acik tutup ilim irfan ogreteceksin, kesintisiz bir sekilde. Anca oyle duzelirler.
Sen de Allah'a sövmüşsün ne farkın kaldı Atatürk'e sövenden sende suç işlemişsin ve buradada itiraf ediyorsun pes artık.

Şikâyet edin.

Atatürk'e hakaret normal birisine hakaret etmek değildir, Atatürk'e alenen hakaretin 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası vardır.

Sinirlerim zıpladı ya! Atatürk ve silah arkadaşları olmasaydı hepimiz İngiliz, Yunan esiri olacaktık; beslendiği ülkenin kurtarıcısına hakaret etmeyi marifet zannediyorlar.
5816 sayılı kanun kaldırılmalı aslında. Atatürk’ün kanunla korunmaya ihtiyacı yok. Haksız bir hakaret tespit edildiğinde hakaret davası açarsın. Bir Atatürkçü olarak 5816 sayılı kanunun kaldırılmasını istiyorum. Eminim ki Atatürk de böyle bir şeyi istemezdi.

@WhiteWolf Bahsettiginiz küfreden arkadasin yaptigi bariz yanlis lakin bu arkadasin profilini ifsa etmeniz ne kadar dogru? Ben profil ifsalarina bildigin karsiyim, yapilmamali böyle seyler.
Ne bileyim normalde atmam böyle ama birkaç report yiyip ceza alsa belki akıllanır diye profilini verdim.

Arkadaşlar konu farklı yerlere gidecek ve tartışma çıkacak gibi. Lütfen uzatmayalım zaten kaç ay geçmiş ben bile unuttum böyle bir konu açtığımı.

Ne bileyim normalde atmam böyle ama birkaç report yiyip ceza alsa belki akıllanır diye profilini verdim.

Ben birilerinin hedef gösterilmesine karsiyim, mahkemeye falan veriyorsunuz direkt böyle pislikleri ancak o zaman akillanir ki; yasi resit mi degil mi onu bile bilmiyoruz. Neyse :)

Arkadaşlar reporta da mesaj atmaya da gerek yok artık. Çok zaman geçmiş artık ban yese ne yemese ne ben unuttum bile olayı. Bazı kişiler arasında tartışma çıkacak gibi, lütfen mesaj atmayın, konu kapanabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı