Oyunda Alt+Tab yapınca 5 saniye siyah ekranda kalınması

Daha fazla  
Oyunda Alt+Tab yapınca 5 saniye siyah ekran geliyor.

Ekran kartı: GTX 1650 4 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H
RAM: 8 GB DDR4.
SSD: 512 GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda Alt+Tab yapınca 5 saniye siyah ekran geliyor.

Ekran kartı: GTX 1650 4 GB.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600H
RAM: 8 GB DDR4.
SSD: 512 GB

Benim ekran kartım AMD AMD'de nasıl yapacağız onu abi be.

Sol alta grafik ayarları yazıp "Grafik ayarları"na tıkla. Alttan ise "Gelişmiş görüntü ayarları" kısmına tıklayıp Yenileme Hızının altında en yüksek Hz değerini seç, yani 60 seçiliyse yada 100 en yükseği neyse onu seç. Örnek olarak ben 144 Hz monitör kullanıyorum ve 144 Hz seçtim.

Bunun dışında oynadığın oyunun çözünürlüğü monitörünün çözünürlüğü ile aynı olsun yani 1920x1080 ise oyunda da 1920x1080 olsun. Birde tam ekranın aksine çerçeveli yada penceresiz ayar varsa oynadığın oyunda onu seç bu sayede alt tab atarken yavaşlama olmaz yada en aza iner.

Sol alta grafik ayarları yazıp "grafik ayarları"na tıkla. Alttan ise "gelişmiş görüntü ayarları" kısmına tıklayıp yenileme hızının altında en yüksek Hz değerini seç, yani 60 seçiliyse ya da 100 en yükseği neyse onu seç. Örnek olarak ben 144 Hz monitör kullanıyorum ve 144 Hz seçtim.

Bunun dışında oynadığın oyunun çözünürlüğü monitörünün çözünürlüğü ile aynı olsun yani 1920x1080 ise oyunda da 1920x1080 olsun. Bir de tam ekranın aksine çerçeveli ya da penceresiz ayar varsa oynadığın oyunda onu seç bu sayede Alt Tab atarken yavaşlama olmaz ya da en aza iner.

Hepsi senin dediği gibi bunları yaptım sen demeden önce zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı