Oyunda Birine Hakaret Ettim

O g.t kimsede yok ama sen yine de davranışlarına dikkat et ve kullanıcının adı varsa konuş özür dileyin barışın. Belki kaynaşır, dost olursunuz.

Son düzenleme:
Eğer adam senin adını soyadını biliyorsa ve o nickin adına ait olduğunu kanıtlarsa dava açabilir. Tabi küfür ettiğine dair kanıtı da olmalı. Eğer senin kanıtın yoksa hiçbir şey yapamazsın karşılığında. Gayet güzelde ceza yersin. Ama böyle bi ihtimal çok düşük.

Nasıl bir şey olmaz ya? Her yerde para cezası falan alırsın diyorlar.
Cidden savcılığın bunu takacağını mı düşünüyorsun? İkiniz de anonimsiniz ve bir oynun içindesiniz. Siyasi, dini ve kişinin adı üzerinden bir şey yok. Hadi uğraştın ettin. Sonuç ne olacak? Adama hapis mi verecekler? Suç üstü yakalanan hırsızları bile serbest bırakıyorlar. Kim takar senin oynunu da küfürleri de. Herkes küfür için birbirini şikayet etse ve savcılıkta bunu kabul etse. Türkiye'de hukuk kitlenir. Olayda planlı bir durumda yok. Yani gelip Youtube kanalında şahsina da küfretmemiş. Bir oynun belli bir noktasında iki kelime.

Eğer adam senin adını soyadını biliyorsa ve o nickin adına ait olduğunu kanıtlarsa dava açabilir. Tabi küfür ettiğine dair kanıtı da olmalı. Eğer senin kanıtın yoksa hiçbir şey yapamazsın karşılığında. Gayet güzelde ceza yersin. Ama böyle bi ihtimal çok düşük.
Kanıtları dava durumunda oyun firmasından da alabileceklerini düşünüyorum.

O g.t kimse de yok ama sen yine de davranışlarına dikkat et ve kullanıcının adı varsa konuş özür dileyin barışın. Belki kaynaşır, dost olursunuz.
Asla o öyle konuşmam. Öyle korkmuyorum ancak sicil vesaire olur ya da uğraşmaktan korkuyorum
Cezası ne kadar olur?

Asla o öyle konuşmam. Öyle korkmuyorum ancak sicil vesaire olur ya da uğraşmaktan korkuyorum
Yukarıdaki arkadaşların çoğunun da dediği gibi sanmıyorum davalık olacağınızı ama yine de davranışlarınıza dikkat edin, oyun sırasında biri sizi rahatsız ediyorsa susturun.

Sence savcılığa başvurursa ne kadar uğraştırir beni?

Adamına göre değişir o. Küçükse palavra olma ihtimali yüzde 99 ama Büyük birileriyse
Sence savcılığa başvurursa ne kadar uğraştırir beni?

Blöf yapıyordur ben sabah akşam söverim en küçük şeyde açarım ağzımı yumarım gözümü şimdiye kadar evime değil mahkeme celbi ihtar bile gelmedi.

Geri
Yukarı