Oyunda küfür ettiğim için "mahkemeye vereceğim" dedi

Hapis değil de en kötü para cezası yersin 1000 TL ile 5000 TL arası olur muhtemelen.

Teşekkür ederim çocuk da çok rahattı. Ben küfür ettikten sonra başkalarını kesmeye başladı arkadaşlarıyla sohbet ediyordu hiç olmamis gibi davranıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey olmaz. Bana o adamın linkini ver bir de ben söveyim.

2 hafta sonra mahkemede gorusuruz dedi ilk bulaştı PvP Metin2 oynuyordum sürekli kesiyordu işimi yaptirmiyordu agzimi bayağı bozdum yoksa neden durup dururken küfür edeyim?

İlk suçtan hapis verirler mi?

Ya ne davası, ne suçu? Zerre bir şey olmaz, bu kadar korkacaksan oyun oynarken oyuncu seslerini ve yazışmalarını kapa, ne sen ne de başkası zarar görsün. Dava açmak ve bir sonuca ulaşmak da öyle sabah gidip akşama halledeceğin bir şey değil, uzun ve yorucu bir süreç. Belki çok zorlarsa açabilir ama zaten yarın aklının ucundan bile geçmeyeceksin o elemanın.

Bir şey olmaz, muhtemelen şahıs savcılığa gittiğinde masrafların işin boyunu aşacağını ve büyük olasılıkla da sonuç alınmayacağını söyleyerek vazgeçmesini öneriler. Kim olsa kabul eder zaten.

Ya ne davası, ne suçu? Zerre bir şey olmaz, bu kadar korkacaksan oyun oynarken oyuncu seslerini ve yazışmalarını kapa, ne sen ne de başkası zarar görsün. Dava açmak ve bir sonuca ulaşmak da öyle sabah gidip akşama halledeceğin bir şey değil, uzun ve yorucu bir süreç. Belki çok zorlarsa açabilir ama zaten yarın aklının ucundan bile geçmeyeceksin o elemanın.

PvP Metin2 oynuyordum ismi yapıyordum sürekli kesiyordu beni bende tutamadım kendimi azıma geleni saydım 2 hafta sonra mahkemede görüşürüz dedi.

Bir şey olmaz, muhtemelen şahıs savcılığa gittiğinde masrafların işin boyunu aşacağını ve büyük olasılıkla da sonuç alınmayacağını söyleyerek vazgeçmesini öneriler. Kim olsa kabul eder zaten.

Agzimi bayagi bozdum Türk yapimi bir oyun PvP Metin2 oyunu sürekli kesiyordu beni isimi yapmama engel oluyordu.

Umarım seni mahkemeye verir güzel bir para cezası alırsın da aklın başına gelir. Oyunlar sizin yüzünüzden zehir oluyor.
Eğer sana yardım edebildiysem çözüldü yaparsan sevinirim.
Hocam konu soru olarak açılmamış ortada bir soruda yok gerçi o yüzden seçemez. Soru olarak açılan konuları filtreleyerek veya konunun yanındaki ufak "?" anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı