Oyunda sinirlenme

Normalde LoL'u bıraktım ama arkadaşla bir mazi olsun diye girdik kanser olup çıktık. 1 yıllık stres dozajimi aldım bir daha oynamamak üzere inşallah hikayeli oyunlar ya da arkadaşlarınız ile oynayacağınız hikayeli oyunlara yönelin bu oyunlar rekabete dayalı ben daha dün Camille aldım koridorumda 7/0/0 gidiyordum arkadaşım mid sıkıntı çekti onu campledim neyse öne geçti bot motor oldu onlara gittim benim kule aldılar botta adamlar temo morg motor sonra temo AFK kaldı oyun gitti artık sinirden guluyorduk Yone adamdan gölgesi ile kaçmaya çalışıyor o derece yani geri döneceğinden haberi yok herhalde. Sonuca gelecek olursak bu oyunlar size sinir ve stresten başka birşey kazandırmıyor onun için arkadaşlarınız ile ayda bir iki kere oynamanız kafi yada bırakın hayatınızın keyfini çıkarın.

Ben de Platinum 2'ydim, birkaç gün önce sezon yenilendi, Platinum 4 oldum. Derecelide takımlar gerçekten sıkıntılı. Bilerek feedliyormuşlar gibi oluyor. Sistemin düzeltilmesi gerek.

Oyunun yapımcısı zaten oyunu böyle tasarlamış. Eğer oyun kazanmak istiyorsan en iyi sen oynamalısın. Karşıya her zaman güçlü rakipler, sana her zaman kötü takımlar gelecek. Onları senin taşıman lazım. Yükselmek istiyorsan bu böyle.

Arkadaşlar merhaba. Ben aslinda bir mobil oyuncuyum. Sadece League of Legends: Wild Rift oynuyorum LoL'un mobil için cikarttigi oyunu. Neyse olayimiza gelelim, arkadaşlar oyunda oyle bir sinirleniyorum ki telefonu parcalamak istiyorum. Plat 2'yim, adamlar cok aptalca oynuyor, hata yapıyorlar tekrarini bilerek yapıyorlar falan ve ben de aşırı sinirleniyorum. Karsiya hep iyi adam gelirken bana neden kotu adam geliyor, anlamıyorum. Aklima olur olmadik kufurler geliyor, edilmeyecek kufurler geliyor ama etmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Oyunu oynama vb. demeyin cunku telefonum J7 Prime 16 GB. Bir tek Wild Rift; onu oynuyorum, baska oynadigim oyun da yok.
Ekle beni beraber girelim oyuncu adını yaz.

Arkadaşlar merhaba. Ben aslinda bir mobil oyuncuyum. Sadece League of Legends: Wild Rift oynuyorum LoL'un mobil için cikarttigi oyunu. Neyse olayimiza gelelim, arkadaşlar oyunda oyle bir sinirleniyorum ki telefonu parcalamak istiyorum. Plat 2'yim, adamlar cok aptalca oynuyor, hata yapıyorlar tekrarini bilerek yapıyorlar falan ve ben de aşırı sinirleniyorum. Karsiya hep iyi adam gelirken bana neden kotu adam geliyor, anlamıyorum. Aklima olur olmadik kufurler geliyor, edilmeyecek kufurler geliyor ama etmiyorum. Sizce ne yapmaliyim? Oyunu oynama vb. demeyin cunku telefonum J7 Prime 16 GB. Bir tek Wild Rift; onu oynuyorum, baska oynadigim oyun da yok.
Anlaşılan çok hırs yapıyorsun. Oyunu keyif almak zevk almak ve eğlenmek için oynamalısın. Girmeden önce mentalini bu şekilde ayarla. Ne kadar hırs yaparsan işler o kadar ters gider. Hırs insanı kör eder. Böyle yaparsan işler düzelicektir. Aynısı bende de oluuordu zamanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı