Oyunda sinirlenme

Hocam öyle diyorsunuz da o çöp dediğiniz insanlar da çabalıyor. Ama ellerinden bu kadar geliyor. Belki de sizden daha fazla çabalıyorlar. Bırak oyunu demeyin demişsiniz, belki o insanlara siz bırak oyunu diyorsunuzdur. Onlar da istiyor sizin gibi oyuncu olmak, iyi oynamak. Mesela ben de öyleyim. LoL'de o kadar çabaladım, her kahramanı denedim ama nafile. Oynamak istiyorum ama sürekli ya insanlar küfür ediyor, ya rakip 250 Level geldiği için bir şey yapamıyorum. Biraz empati kurun lütfen. Geçen gün arkadaşımı izledim, harika ADC oynuyor. Ben girdiğimde ise sonuçlar rezil. Bazen de yetenek olmayınca olmuyor. Ya sadece Portal 2'de ve h*ntai puzzle oyunlarında mı iyi olur bir insan ya? Valorant'ta eminim o egoist çocuklardan kat kat daha çabalıyorumdur, ama doğuştan bilek olmayınca ne kadar çabalarsan çabala, bir şey yapamıyorsun. Artık bundan eminim. Bazı şeyleri de zorlamamak gerek. Olmuyorsa olmuyormuş. Akışına bırakmamız lazım. Aynı şey sizin için de geçerli, olmuyorsa olmuyormuş. En mantıklısı oyunu bırakmak. Sizin için de bizim için de. Belki ilerde düzelir umuduyla.
Kankam plat 2 ye kadar nasil oynadida cikti yaw, kotu oynasa plat 2 de olmaz gider gumus eloda cabalardi o kdr plat eloya gelmissin beleşe mi geldin oyunun zaten ne kadar onemli oldugunu biliyorlar, kucucuk bir hataya oyun gidiyor. Plat 2 elosunda neyin cabalamasi yahu ?

Geri
Yukarı