Oyunda verilen telefon numarasını arayıp küfür etmek

Sana tavsiyem CS:GO, PUBG, LoL, Fortnite gibi oyunlara girme, sadece sinir katsayını yükseltiyorlar. BeamNG tavsiye ederim. Hiç bir şey yapmasan bile al arabayı göm duvara :). Bir de argoyu tamamen terk etmeni tavsiye ederim. Başını sinirden daha çok sokar belaya.
Ayarlardan sohbeti kapatınca bir şey hissetmiyorsun aslında.

Sana tavsiyem CS:GO, PUBG, LoL, Fortnite gibi oyunlara girme, sadece sinir katsayını yükseltiyorlar. BeamNG tavsiye ederim. Hiç bir şey yapmasan bile al arabayı göm duvara :). Bir de argoyu tamamen terk etmeni tavsiye ederim. Başını sinirden daha çok sokar belaya.
Çok fazla oynayan birisi değilim o tarz oyunları. Arkadaşlarla arada giriyoruz genel olarak. Fakat argoyu azaltma konusunda haklısınız. Günlük hayatta çok sıkıntı çıkartıyor bana. Nasıl azaltacağımı da bilmiyorum.

Tek seferden bir şey olmaz, devamı gelirse öttürürler.

Madde 123- (1) Sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması halinde, mağdurun şikâyeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir.

Kardeşim mute diye bir tuş var basıyorsun tek kelime daha edemiyorlar. Öneririm. Zaten LoL oynaman hata sil oyunu kendine büyük iyilik etmiş olursun.

Tek seferden bir şey olmaz, devamı gelirse öttürürler.

Madde 123- (1) Sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması halinde, mağdurun şikâyeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir.
Öyle bir amacım yoktu ama. Haksızım biliyorum fakat çoluk çocuk eğlencesini bulduğunu zannediyor benimle.

Çok fazla oynayan birisi değilim o tarz oyunları. Arkadaşlarla arada giriyoruz genel olarak. Fakat argoyu azaltma konusunda haklısınız. Günlük hayatta çok sıkıntı çıkartıyor bana. Nasıl azaltacağımı da bilmiyorum.
Kendi kendine çözümünü bulacaksın. Gerekirse mesela kaldır bilgisayarını tamamen bırakana kadar da indirme geri. 5 güne biter derdin :).

Bunlar takım oyunu, öyle de olmaz. Ben takımla giriyorum. Takımdan kastım da 5 yakın arkadaş şeklinde. Baktık yeniliyoruz negev crab walk banana yapıp yine eğleniyoruz.
Ben öyle oyunları yenmek için değil zevk almak için oynarım. Her oyunu yenseydik oyunun pek bir anlamı kalmazdı. Yenmek için giriyorsam bile genelde 5 reel arkadaş gireriz. Sohbeti de kapatırız. Böyle sorunlar da olmaz.

Aynı şey benim de başıma geldi uzun süreden beri oynamıyorum başınıza bela gelmez de en fazla 3-5 ay hapis cezası alırsınız paraya çevirilir o da 100-150 bin ₺ eder öder çıkarsınız ama bırakın oyunu tavsiyem budur.

Geri
Yukarı