Oyundayken PC yeşil ekran verip reset attı

thErenSK0

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu gün Valorant oynuyordum, maç arattım tam karşılaşma bulundu dedi. Ben de Alt Tab atım ve Discord'da arkadaşıma yazıyordum ki yeşil ekran verdi ve PC reset attı.
Sorun tam olarak buydu;

1614591866741.png

Arkadaşlar bu sorun neden kaynaklı olabilir? Sürekli tekrarlar mı? 5 aydır ilk defa başıma geliyor çok korkuyorum!
Bu arada dönüştürücü kullanıyorum onunla bir alakası olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, bu gün Valorant oynuyordum, maç arattım tam karşılaşma bulundu dedi. Ben de Alt Tab atım ve Discord'da arkadaşıma yazıyordum ki yeşil ekran verdi ve PC reset attı.
Sorun tam olarak buydu;

1614591866741.png

Arkadaşlar bu sorun neden kaynaklı olabilir? Sürekli tekrarlar mı? 5 aydır ilk defa başıma geliyor çok korkuyorum!
Bu arada dönüştürücü kullanıyorum onunla bir alakası olabilir mi?
Mavi ekran neyse de yeşili ilk defa gördüm Windowns 10'da renk seçeneği ayarlayabiliyorsunuz acaba onu yeşil mi yaptınız

Hocam sistemin yük altındaki sıcaklık değerlerini söyler misiniz?

Valorant'ta işlemcim 64 derece civarı ekran kartım 56 derece civarı.
Mavi ekran neyse de yeşili ilk defa gördüm Windowns 10'da renk seçeneği ayarlayabiliyorsunuz acaba onu yeşil mi yaptınız
mavi ekran gibi değildi ki, minidump dosyasıda oluşmamış.

Valorant'ta işlemcim 64 derece civarı ekran kartım 56 derece civarı.

Mavi ekran gibi değildi ki, minidump dosyasıda oluşmamış.

Bir keresinde yanlışlıkla anakartın HDMI girişini bükmüştüm kablo ile. Sonrasında böyle olmuştu. Kabloda, dönüştürücüde veya anakartın HDMI girişinde sıkıntı olabilir. Ya da sertçe çarptıysanız. Dokunmayacak şekilde ayarlarsanız sıkıntı çıkmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı