"oyuniçin.com" SMS Göndermeleri Nasıl Engellenir?

Mert1337

Hectopat
Merhaba, bana biraz önce SMS geldi "oyunicin" diye bir sitenin reklamı yeni açılmış galiba. Numaramı nereden buldunuz diye canli desteğe yazdım çeşitli kurumlardan yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda aldık vs dediler. Hem iptal etmek istiyorum hem de bunların alması numaramı normal mi diye size sormak istiyorum. İptal için yerine basınca resimde gördüğünüz gibi sunucu hatası veriyor, yani bana saçma geldi dolandırıcı olabilirler mi?
Screenshot_20230128-172344_Messages.jpg

Screenshot_20230128-172533_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu listeden mesajın sonunda da gördüğünüz B013 koduna ait firma ile ister mail ister WhatsApp yoluyla iletişime geçip numaranızı listeden çıkarmalarını isteyebilirsiniz, sizinle bir sorunları yoksa çok yüksek ihtimalle çıkaracaklardır. Ben Metin2 PvP reklamlarından bu yöntem ile kurtuldum ve tek kesin çözüm yolu budur. @Chomusuke aynı şey sizin için de geçerli.

Son düzenleme:
Eğer gözüküyorsa buradan kapatabilirsiniz.
Teşekkür ederim ama maalesef gözükmüyor. WhatsApp ile iletişime geçeceğim olmazsa zaten sitenin en alt kisminda şikayet edin denmiş.

Ben baktım ve buradan gözükmüyor. @IBarış dediği gibi kendilerine ulaşacağım ve kaldırmazlarsa Ticari Elektronik İleti Şikayet Sistemi üzerinden şikayette bulunacağım.
Aynen öyle.

Az önce yine mesaj geldi. Ben devlete yapayım en iyisi şikayetimi. İlgilenmiyorlar ve iptal için verdikleri link de bomboş site. Sonuç alırsam güncellerim.

Dosya Ekleri

• 1674922741316.png
    1674922741316.png
    6,3 KB · Görüntüleme: 90

Yeni konular

Geri
Yukarı