Oyunlar ve diğer aktivitelerden zevk alamama

Kaize.n

Centipat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Burada konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum ama burası genel bir forum olduğu için paylaşmak istedim. Son zamanlarda hiçbir şeyden keyif alamıyorum her türlü oyunu oynarım farklı türler (Witcher 3, R6, Sekiro, Project Zomboid, Yakuza...) Sadece oyun değil spor, dizi, film anime aklınıza gelecek her şey sizde böyle durumlar yaşıyor musunuz veya daha önceden yaşadıysanız nasıl çözdünüz? Bana yardımcı olur musunuz?

Merhaba herkese. Burada konuşmak ne kadar doğru bilmiyorum ama burası genel bir forum olduğu için paylaşmak istedim. Son zamanlarda hiçbir şeyden keyif alamıyorum her türlü oyunu oynarım farklı türler (Witcher 3, R6, Sekiro, project zomboid, yakuza...) Sadece oyun değil spor, dizi, film anime aklınıza gelecek her şey sizde böyle durumlar yaşıyor musunuz veya daha önceden yaşadıysanız nasıl çözdünüz? Bana yardımcı olur musunuz?

Yukarıda ki bahsettiğiniz aktivitelerden bir süre uzak durun. Bu durumu bende yaşadım anlayabiliyorum PC'yi satma noktasına kadar gidebilir bu konu 😅

Yukarıdaki bahsettiğiniz aktivitelerden bir süre uzak durun. Bu durumu bende yaşadım anlayabiliyorum PC'yi satma noktasına kadar gidebilir bu konu 😅

Ne yapabilirim ki yani PC'den uzak dursam spor da aynı şekilde.

Zihninizi karıştıran bir şeyler olmalı. Muhtemelen şifası zamand.

Uzun zamandır durmaksızın yorucu ve can sıkıcı olaylar yaşıyorum gerek eğitim olsun gerek maddi gerek de ilişkilerimde yani hak veririm bu dediğine ama çıkmaza girdim ne yapacağımı bilmiyorum.

Ne yapabilirim ki yani PC'den uzak dursam spor da aynı şekilde.

Uzun zamandır durmaksızın yorucu ve can sıkıcı olaylar yaşıyorum gerek eğitim olsun gerek maddi gerek de ilişkilerimde yani hak veririm bu dediğine ama çıkmaza girdim ne yapacağımı bilmiyorum.
Şiir okuyun hocam. Bana çok iyi geliyor size de gelir belki.

Kız arkadaşlarımla takılınca tazelendim ben. Bunalımdan onlar çıkarttı beni. Yani sanal veya cansız ortamlardansa gerçek insanlarla takıl biraz.

Önerin var mıdır dostum ben genelde çizgi roman veya fantastik kurgular okurum.
Ben genelde aşk konulu şiirler okuyorum tabii ki önerebilirim.
Lavinia
Mona Roza
Senin adın kavuşmak olsun
Aşkı çaldım hünkarım
Tut yüreğimden ustam
Saat on ikiyi beş geçiyordu
Özledim seni
Baktım gülüşünden güzel şiir olur sevdim gitti
Uzaktan seviyorum seni
Aslı kalıyor
Ağlarsın

Daha da fazlasını önerebilirim.

Ben genelde aşk konulu şiirler okuyorum tabii ki önerebilirim.
Lavinia.
Mona roza.
Senin adın kavuşmak olsun.
Aşkı çaldım hünkarım.
Tut yüreğimden ustam.
Saat on ikiyi beş geçiyordu.
Özledim seni.
Baktım gülüşünden güzel şiir olur sevdim gitti.
Uzaktan seviyorum seni.
Aslı kalıyor.
Ağlarsın.

Daha da fazlasını önerebilirim.

Teşekkür ederim önerilerin için.

Kız arkadaşlarımla takılınca tazelendim ben. Bunalımdan onlar çıkarttı beni. Yani sanal veya cansız ortamlardansa gerçek insanlarla takıl biraz.

Genel olarak sosyal hayatta arkadaşım yok olanlarda açıkçası beni hor görenler oluyor yeni arkadaşlar edinmek istiyorum ama nasıl hangi ortamda edineceğimi bilmiyorum açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı